Bir kaç dakika önce arkadaşım bana içini döktü.O döktü şimdi ben çöktüm :D

Sizinle paylasayımda brz rahatlayım dedm.

Gecen sene bir kızdan hoslanmıstım.Daha çok gözleri beni etkilemişti.Ona hiç açılmadım ve yaklaşık 1 ay önce telefon numaramı o arkadaşımdan alıp beni aradı.Söyledigi şey benimle dans edermisin.Benimde sahne korkum var ve o korkuma ragmen bu teklifi kabul ettim ve 1 aydır dans egitimi alıyoruz okul cıkısları. Cha Cha, Baçata ( nasıl yazılıyor bilmiyorum artık ) ve vals eğitimleri görüyoruz.Neyse o arkadasım bana dertlerini anlatırken o kızdan bahsetti ve onu 2.5 aydır sevdigini, bunu kendisininde bildigini ve hatta o kızın benim sınıf arkadaşımın kuzenini sevdigini ama onu unutmak istedigini ve o arkadasımı kırmamak icin onunla çıkabilcegini bile öğrendim. Durum bu, yıkıldım resmen.
Geçmiş Olsun Ne Diyim Yani Allah Peygamber Sabrı Versin Sana :D
Silindi
Banned
0
HErkes birbirine aşık olmuş :uhoh
Silindi
Banned
0
Morcivert diziye dönmüş resmen :D
Bu U-S'nin hali nedir böyle. Herkes birisine aşık. Aşk acısı çekiyor.
giderek dagi duvari astik
yardan uzak aleme daldik
aman aman caresiz kaldik
halimiz duman aman

giderek kanimiz zehir dolmus
yoldan cikan kurda yem olmus
dost dedigin kalbini soymus
halimiz duman aman

nerde yasarsan yasa babam
sevgi ask hepsi yalan
giderek dagi duvari astik
yardan uzak aleme daldik
aman aman caresiz kaldik
halimiz duman aman

Bu şarkıyı own.curtis ve benim gibilere armağan ediyorum.

Halimiz duman amaaaan...
Şarkıyı tanımadım var ya baştan. :) En son duman amaann yazınca jeton düştü. :)
keşke dizi olsaydı da izleseydm. Yaşamak çok kötü koyuyor böyle bir olayı. Şimdi dansıda bırakmayı düşünüyorum ama hem kıza ayıp olur hemde sahne korkumu yenmişken sevmeye başladıgım bir işi yarım bırakmak ta beni üzecek. Bıraksam bile ne şanssızlıksa aynı ingilizce sınıfındayız, onu yine gorcem yine gorcem. Aslında ona msjla hersei acıklasam mı? Ne yapsam bilemiyorum.
Şöyle bir durum var sen geçen sene o 2,5 ay bence sen bunu haketmiyorsun eğer o arkadaşın gerçek bir arkadaşsa seni anlıycaktır ama nekadar aşıksa :(

şöylede yapabilirsin kız seninle dans eğitimi alıyor bu sayede kızın sana aşık olma durumuda var onu etkilicek bişeyler yapmalısın ama şunu sakın unutma nekadar kovalarsan onun kaçma hızı okadar artar sakın peşinden koşma, koştur.

kızların hoşlandığı şeyler saçma sapan konuşan erkekleri sevmezler sert kaba erkekleri ve konuşmasıyla edebiyat yapan erkekleri severler yani edebiyat + kızın her söylediği lafa güzel ve bozucu laf söyle :)

Onu kendine aşık et.
Altında kalkabilirim diyorsan açıkla.!! Demiyeceğim tabiki.
Çünkü çok ağır gelicektir.Tüm ceseratini topla en iyisini düşün en kötüsüne hazırlan. Off nerde adaletin dünyaa.!?
Eduardo---Janette
|
Marcus---Gabriella
|
(Gay aşkı) Michaell -------- Antonio----Isabel
|
Mortal ------------ Mack---- Şenay Düdük
| | |
Own.Curtisin Hizmetçi Hıyanettin-güvenç
arkadaşı. |
Own.Curtis
|
Kız------Own'un arkadaşının kuzeni.

Pembe dizilerde geçti bu |-)
Kız bnm hkkmda ne dusunuyor onuda bilsem elbet içimi dökerim ama bilmiyorum . şimdi ne düşünüyor keşke bilsem.
Yaf asla emin olamassın, sana çok iyi davranırlar en ufak şeyden ümitlenirsin bir de bakmışsın sadece kendini kandırmışsın.Şuan ben öyle bir durumdayım :'( Buna hazırlıklı ol.
Ben 3 sene önce bi kıza aşık oldum :D 3 senedirde seviyorum inanmıcaksın ama kıza 3 sene içinde 3 kere seni seviyorum dedim en sonunda patladım benimle çıkarmısın ? dedim.

Kabul etti aslında havalara uçuyordum ama hiç belli etmiyordum.
Sonra onunla oturup konuştum meğersem yıllardır oda bana aşıkmış.

Ben hangi kız olursa olsun herhangisiyle dans eğitimi alcam oda bana aşık olmucak öyle bi ederimkiii...

kızları alttan al onun yanında hele hele kızları kesin alttan al bozucu laflar söyle sonra aşık olsunlar

ben kıza çıkma teklifi etmeden önce sana aşkım diye bilirmiyim dedim olur dedi, kafa salladı bende burdan anladım onunda beni sevdiğini bi takım sınama.
Keşke hiç kabul etmeseydim o teklifi. Gerçi başta reddetmiştim ama cok ısrar etti kabul ettim. Şimdi elim telefona gitti. Mesaj atayım dedim tuslara basamadım, arayım dedim numarayı ceviremedim. Okulda konussam geç olcak çünkü o arkadasımda bgn kızla konuscakmıs.Ondan önce ben konussam mı diye de dusunuyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.