Acele et pişman olursun.Bende bir öyle bir böyle diyorum ama hiç yapmamak daha kötü olurdu heralde.
Çok geç kalmışsın be abi.

hemen seni seviyorum diye msj at. bencee.

sonra gül gönder bişeler yap sonrada çek bikenara benimle çıkarmısın de ama hepsi bugün olmaz sen bugün sadece seni seviyorum diye msj at.
öyle yapayımda bir daha bakamayalım birbirimiin yüzüne. O kadar açık olamam o kıza. Gerçi dün dans hareketlerini dogru yapınca birbirimize sıkıca sarıldık.Birden kollarımda buldum onu. İşte o zmn ona iyice kafam takıldı.
Yav birşey olmaz acele et.Nasıl olsa karşılaşırsınız veya konuşmak zorunda kalırsınız acele et.

"Ona sevdiğini söyle bu; onu kaybetmek olsa bile.!"
Çok pişman olursun
aynı şey benimde başıma geldi arkadaşımda onu seviyomuş ama ben konuştum çocuk aşık değilim dedi ama önceden aşığım demişti konuştum hallettim ve bunu herkezle paylaştım 3 senede olsa benle dalgada geçseler 3 senedir tavlayamadın diye genede bırakmadım kızın peşini + bunu herkezle paylaştığım için kimse benim aşık olduğum kızın adını ağzına bile almıyordu eh bazı kişilerde alamıyordu bence bunu saklama.
zaten bunu kız öğrenince eğer sana çok büyük tepki gösterirse özür dile ve kaybettiğini söyle :(
ama bişey demezse onu sakın bırakma ve üstüne gitme dediğim gibi eğer sana bişey demesse sende ona deme ve onu kendine aşık etmeye bak.
Ölümlü Dünya desen nolcak ne kazanıcaksın gözünün önüne getir
demezsen Ne olucak Bunları Gözünün önüne getir
Hangisinde mutlu olucaksan onu yap ama Kankan aşıksa sakın yapma 1 kız için Kankanı kaybetmeye değmez zaman bunu öğretti bana
@CrazyDream

İnsanı en çok satan kankasıdır.
Satmak değil mesele mesele senin kız için Arkadaşlarından vazgeçmen Kanka kelimesi belki yanlış olmuştur orda çok iyi bir arkadaş ise yapılmaz bence
@Writing
+1
@Own.curtis
Sonuçta sende onun kankasısın gördün mü ?
Evet sonuçta oda onun kankasıdır

Crazy 1 kız diyorsun ben 1 kız için intihar etmeyi bile düşündüm! ''Aşk'' çok ayrı bişey.
Ya ben ? Beni konuşturtmayın.

*Tebessüm eder *
Own bana sorarsan zaman kaybetme.
nası soylucegimi bilmiyorm ama bn bu dans isini yapamıcam snrm.Dha vazgecmedm ama kafam ve durumlar suan cok karısık. sni yarı yolda da bırakmak istemiorm

dedim. Sonra arayıp konussam daha iyi dedim. Kız telefonu kapatmıs. :)

Ben bunu o arkadasıma dolaylı yoldan anlatmak istiyorum. Uygun bir nick lazım ama bulamıyorum. Direk soylemek istemiyorm, nickte gordumu brz suphelencek onu istiyorum. Msnde konusuyoruz bnm o kızı 1 yıldır sevdigimi bilmiyor ve bana 2,5 aydr seviyorm az mı birde dusun devam etcek diyor. Ona soylemekte istemiyorm 2.5 ayla 1 yılın arasndaki ucurum kdr farkı.

Bu konu own.curtis tarafından düzenlendi(2007-11-24 19:20, 16 yıl önce)
orada bir adam var/ adamın içi dapdar /
beyni başı patlar/kendimden geçer/
onu bunu bilmez/bildiğini görmez/
görmeden inanmaz/kendimden geçer/

yeter yeter.../

yalnız mı kaldın/bi tek sen mi varsın/
yalnız mı kaldın/BELKİ ALIŞMAN LAZIM/

BELKİ ALIŞMAN LAZIM/
yalnızlığa belki katlanman lazım... /

orada bir kadın var/ kadının içi dapdar/
beyni başı patlar/kendinden geçer.../

onu bunu bilmez/ bildiğini görmez/
görmeden inanmaz/ kendinden geçer.../

yeter yeter.../

yalnız mı kaldın/bir tek sen mi varsın/
yalnız mi kaldın/belki alışman lazım yalnızlığa/
belki katlanman lazım.../

Madem öyle.O zaman böyle.

Abi benim gibi olun (sakın ha! :p :D ).Uzak durun kız milletinden.
Lan bir hafta hayatımın en kötü haftasıydı be :bagirma
"No girl no cry" gibi kişisel iletileri saçma bulurdum ama bundan sonra... :huh
Ya dun oturdum msne kız geldi bana sordu. Ayrılmakta kararlımısın diye. Bende emin degilim dedim.Çok şey oldu dedim. Bırakmakta istemiyrdm dansı. Bana soyle ayrılcakmısın ayrılmıcakmısın gerisi hikaye dedi.Bnde hayır dedim. Sonra bana eger dansı yapamayacagndn korkuyorsan mrk etme yapacaz dedi bnde baska bisi dedm falan bana sordu bende bu fırsattan yararlandım 1 yıldır soyleyemedigimi dun aksam soyledim. Kızın o cocuklada cıkmayacagını, sadece cok iyi bir arkadası olarak gordugunu soyledi. İçim çok rahatladı.Kızda ogrenmiş oldu.

Aksam nasıl rahat uyudum bi bilseniz :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.