Evet Arkadaslar En İyi Ulke Seciliyor https://www.thevotenation.com Site Bu Türkyey Oyumuzu Verilim.
:) dereceye girince harbiden iyi mi oluyoruz yani orasıda var... Bırakın da kötü sonuç alalım, kendimizi kandırmayalım... Askari ücret avrupa ülkelerinde 2000 euro, bizde 200 euro aradaki fark kaçıncı olduğumuzu açıklıyor...
Bu Arda Fransa Ya Filan Da Dislike verin :)
En iyi ülkenin bu yolla seçilmesi imkansız :) Ama yinede oyumu verdim Türkiye'ye.
Banda Msn Den Biri Verdi Ama Boyle Geldi Net Uzerinden Oylama Anket Gibi Bi Sey Fransaya Disslike Verin..
Eskiden olsa Hollanda'ya verirdim ama son dönemlerde Türklere çok eziyet çektirdiler...
Silindi
Apprentice
0
forza rusya ;)
@stream-ex

3 yakında 1 - (number one) oLucak İNŞ :)
France -3381

:gorme
Ya beyler kendinizi hiç kandırmayın yani gerek yok . Böyle bir oylamaya girmeyin bile bence . Giripte Tr'ye oy vermek tam yalan . Gerçeğe gerçek
ya Allah' ınızı severseniz Konya - Ilgın denen yere bi gelin o verdiğiniz oylara pişman olucaksınız lan burası TR mi vay .. diceksiniz.
Chernobel : :) dereceye girince harbiden iyi mi oluyoruz yani orasıda var... Bırakın da kötü sonuç alalım, kendimizi kandırmayalım... Askari ücret avrupa ülkelerinde 2000 euro, bizde 200 euro aradaki fark kaçıncı olduğumuzu açıklıyor...
Ama onlar gibi bizde sömürseydik Dünyayı biz de 5ytl ye emekli maaşı veriridik bi İngilize onlar o 5ytl ile 555555555yüzyıl iadre ederidi ok?
Forza America :)
Arkadaşlar bu arada kürtlere Musul-Kerkük ü vermeye çalıştığı için en başta ingiltere (bu işle en çok onlar uğraştı tarihte ve şimdi..united kingdom(birleşmiş krallık;iskoçlarda oluyor , dingilizlerle birlikte) , ingiltere'ye yardım ettiği için Amerika (unied states(birleşmiş milletler) , yalan ibarelerdle ve satın aldığı kişilerle ermenistan ( armenia)a ve yalan yanlış hiç bilmediği bir konu hakkında yorum yaptığı için fransa (france)a yani bu ülkelerden en az birine lütfen dislike oyu verin size tavsiyem ermenilere verin, onlar bize daha yakın, like oyu vereceğiniz Rusya(Russia), kurtuluş savaşında yardım etti, Azerbeycan(Azerbeijan), çok iyi insanlardır ve aynı soydanız onlar da bizim gibi katledilenlerdi ve Türkmenistan , daha yeni Liderleri casuslar tarafından öldürüldü.. bu arkadaşlar Like ı hak ediyor, ama öncelik Türkiye nin lütfen,
DoomSword : Bastır Nauru arkandayım. :D
?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.