Milli bir mesela yaptık gene ve 1.yaptık Ülkemizi hayırlı uğurlu olsun :p
Buradan bütün oy veren arkadaşlarımı kutluyorum,

-Türkiyemiz 1. olduğu için hepimiz bir birimizden mutluyuz.
bişi değil:D
Silindi
Master
3.1
Ne güzelde kabartmışız milliyetçilik duygularımızı.
Şakamı bu olaylar ? Acı..
:D ben ölesine verdım sadece , ama ne bilim ilginç geliyo bız anca ınternetten savunuyormusuz gibi geliyor yazık :(
:D reziliz
Ha, bir de hatırlatma; Cyprus yani Kıbrıs, resmi olarak tamamen Rum halkının sayıldıgı ıcın, Cyprus'a oy gönderdiğinizde KKTC'ye değil, Rumlara gidiyor. Türkiye diyelim bitsin. Gerçi Türkiye fark atmış durumda, Ermenistan gibi ülkelere Dislike hakkımızı kullansak daha bi' hoş olacak. Doom deyişiyle daha bi' tatmin olacağız.
Beyler birde şu yönden bakın. Yurtdışına tatile vs. ye giden bir kişi böyle bir anketi görse Türkiye hakkında bir internete bir araştırma yapma olasılığı var derim. 1 kişi bile ülkemizi tanırsa ve de gelirse onu memnun göderirsek burdan ne mutlu bize derim. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.:D
belki o siteye dünyada bir cok kişi giriyor baktı Türkiye seçildi belki görmeye gelir ha iyi yönden bakın
hehe ii espiriydi doom dword gerisi
Orda tüm oyları Türkler kendisine verdi diye birşey göremedim.
1.yiz:yes
Bu tür şeyleri bizden başka ipleyen yok ya hani neyse.
DoomSword : Ben yabancı olsam;

-Bu Türk'ler de her birşeyi milli mesele yapıyor, 70 milyon girmiş kendisine oy vermiş.

Sırf bu yüzden Türkiye'yi görmek istemezdim. :)

Sanmayınki bir yabancı Türkiye'yi 1. görünce "huaa vaşşş ne ülke be" diyecek. :D
Evet Türkiye deyince ilk olarak akıllara bir katliam geliyor,
Çünkü Ermeniler bu konuya çok önem veriyor,
Harbuki neyse...şimdi sitede rahatsızlık çıkarmayalım dğeil mi?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.