Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhabalar,

Hiç şüphesiz bütün üyelerimiz güncel olarak bir çok platform da zaman geçiriyordur. Peki bu platformlarda oluşturduğumuz profillerin bizlerce anlamı neler? Bugün bir şeyi merak ettim ve bunu sizlerle paylaşarak ortaya ilginç şeyler çıkacağını düşündüm.

Mesela avatarımdan bahsedecek olursam; Naruto adlı anime serisinde belli bir güce sahip olan kumun efendisi olarak kabul edilmiş bir nevi lanetli bir karakterin çizimi bulunmakta. Adı Gaara ve seriyi izlerken Gaara'nın bulunduğu sahnelerde bir anime olmasına rağmen, tavırları ve bakışları içimi ürperdi diyebilirim. Eminim bilmeyenler Gaara'nın hikayesini öğrendiklerinde onlarda sever.

Sizler avatarınızı neden ve niçin kullanıyorsunuz peki? Her insan oluşturduğu profilde karakterinin bir kısmını yansıtır diye düşünüyorum, bu biraz iddalı olsa da aslında nedemek istediğimi sizler iyi anladınız :)
Haftalık yazılar yazmaya çalıştığım blog sayfasının reklamını yapabilmek için :).
Sırf bir avatar olsun diye kullanıyorum dersem? =)
Yüzüklerin efendisin'den bir sahne, hoşuma giden beğendiğim bir sahne.
Adept
4.3
Kullandigim avatar benim icin, yakin bir bayan arkadasim tarafindan tasarlandi. Ikimiz de kahvesiz yapamadigimiz icin ;)

Imza.. Yok.
Expert
34.0001
İmzam; how i met your mother, barney stinson mottosu. Avatar; nickim.

Bi insan avatarı hakkında 3 satır yazı yazar mı? şaşırmışsın sen.
Canım sıkıldı ne yapabilirim :D
Avatarım eski bi sunucumun logosuydu isim ekleyerek kullandım, görünüşü hoşuma gidiyor. :)
İmzama bakarsak ruh halime göre imzalar seçiyorum şuanki This İs My Life şarkısından alıntı. :D
sallamasyon :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.