Valla az önce araba çarpıodu adam döndü küfür etti fln hava 4 derece ellerim donmuş küçük sandı pardösü vardı kapşönlü arkamı döndüm yüzümü gördü vurmaya kalktı üstüne yürüdüm ne diyon lan sen dedim. Git lan dedi.
De get lan başımdan akşam akşam senlemi uğraşcam dedim.
Dip not: Adamı dövmek aklımın ucundan bile geçmedi tek düşündğüm eve ulaşmaktı :D Olaysız bitti
Musty :
Blizzard1905 : heykelde hangi sokak söylede ona göre bende geçmem ordan

ahaha adam kendını düşünüo :D

bencede çok büyütme fazla bişeyın gitmemiş

kötü durum ona birşey diyememde bende bileyim ona göre tedbir alayım yani kendimi düşünmek degilde tedbir almak
Blizzard Salla Onları Sen Sen Ol Asla Ben Olma :ters Neyse Babam EVe Geldi Biraz Laf Yaptı Dedi Herbok Senin Başına Geliyor Ne Zaman Adam Olcan Diye
Death_Rider : Valla az önce araba çarpıodu adam döndü küfür etti fln hava 4 derece ellerim donmuş küçük sandı pardösü vardı kapşönlü arkamı döndüm yüzümü gördü vurmaya kalktı üstüne yürüdüm ne diyon lan sen dedim. Git lan dedi.
De get lan başımdan akşam akşam senlemi uğraşcam dedim.
Dip not: Adamı dövmek aklımın ucundan bile geçmedi tek düşündğüm eve ulaşmaktı :D Olaysız bitti

Geçmiş olsun Pertev'im. Sen kırmızı kuşak değil misin?Neyse bayram arifesi birini sevindirdin dövmeyerek salla o yüzden :D
Expert
34.0001
geçmiş olsun.sende ara sokaklarda boş gezme nolur noolmaz emanet taşı diycem yanlış bi öneri olucak. en iyisi ara sokaklara girme.
Nerdne bilebilirimki :(
Silindi
Novice
1
:yessölede gelelim agzını burnunu kıralim ya şerefsizler geçende çıktılar karşıma 4 kişi para istediler bir dk dedim hemen gizlice telle arkadaşları aradım hemen geldiler adamlar baktım topuklamış kaçıyo
Holgora Gecmiş Olsunda Sana Emanet Vs Cektilermi ? Cekmediyse Ben kacardım saten bence kafaları güzeldir.
Ellerinde emanet fln mı vardı korkup verdin
Kısacası geçmiş olsun ucuz atlatmışın gene :p
Silindi
Members
0
Benide bi kere ragnar gasp etmişti kendisi anlatır detayları
gecen gun cuma gece 3de falan burdan cıktık 2 saate falan bursadaydık oralarıda gormus oldum :P bide uludaga cıkmıstık :D geçmiş olsun :(
abi 3 tarafım kapalı kaçamam 4. taraftada bnlar var yani topuklayamıyorum :no
vermessen napcak adam seni öldürecekmi allam :D en fazla bi tokat yersin sonra taş atıp kaçarsın :D
Oldu Gazoz Burası Bursa :ters

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.