Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

burasıda ankara :D
Ne Güzel Rome Total War Alcaktım Ya Ne Hain İnsanlar Var :asik2:asik2
S.a KArdes Bende Bursa Danım İhsaniye Tarafı Msn i Ekle YuzDe Yuz Tanırım Cocukları Alırım Geri PAranı Canını Sıkma

[email protected]
Pyscho eyw. kardeşim ama sorun kavga değil öyle olsa çelebiyi yığarım hürrüyeti yığarım bide yanına babam mollaarabı yığarım ohh ne ala ;-) Yinede Düşünmez Yeter Para Sorun Değil babamdan sigortalıyım zaten taylan bütün paramı karşılayacakmış :yes
Yapılıcak şey basit.Karşımızda 3 şahıs var.Yavaş bir şekilde elimizi telefonumuza getiriyoruz çat telefonu birinin kafasına fırlatıyoruz * Dayt al sana telefon * Birine gelişine kafa sonra telefonu yerden alıp topukluyoruz.(evde denemeyin ve bir de abartıya kaçıp fazla hızlı vurmayın hem telefon gider hem de adamı öldürürsünü :) )

Şaka bir yana geçmiş olsun.O gibi durumlarda insan bir an için frozen kalabiliyor.Önemli olan tp yi patlatmasını bilmek ;)
Cok Film İzliyon HeR HaldE Sen Bilocan
Abi Beni Direk Kal Vas Ladılar Hala Tp Diyosun In Noxu Yemişim Zaten Kızdan İçim Yanıyo İçiiiim:lol
:d ne filmi ya benzeri benim başıma geldi inşaatta 15 tinerciyle vs yapmış adamım.Tabi res kill atmışlardı.
o srfsiz hrflerin annelerine ahlaksız teklifte bulunmak gerek..

yahu o tip heriflerden NEFRET ediyorum..
simdiye kadar 2 kere gasp etmeyi denediler beni 2 sindede beceremediler..
bırınde daa 6. sınıfta falandım. ztn 8. sınıfa kadar 1.5 metreydm kolay lokma gordu
2 katım herıf gasp etmeye calıstı direk topuk.. :D
dierindede 2 kisi gasp etmek ıstedıler gelsene araya bısı solıcez sana dedıler(acaba uzaktan pekmi salak gozukuorm :D ) daldım bı dukkana bunlar benı gasp etmeye calısıo dedım ıcerdekı adama, 2 sıde vınnnn :D
buda 7. sınıfta oldu he sımdı bırı cıkacak, gasp etmeye calıscak gucum yeterse öldürmeyen srfsizdir..

Gecmis Olsun..
Bende Vortexten Kaçtıım Gibi Abartısız 100 Kişinin Önünden Kaçtığımı Biliyorum Bursa 3 Şehit Verdiğinde Mitingde Olan Olay :no
Bu ARada Holgara Bisi Oldumu Gasp Olayları Fln Olursa Ferdi Nin Yiyeniyim Sen Tanımasan Bile Tanırlarsa Kurturlursun Olmadı Zazanın Ark ıyım De ;) Hic Olmadı İcin Kelime Sehadet Getir Dal Ne Olcak Yiyicegin bi Bıcak
Silindi
Banned
22
Geçmiş Olsun Cana Gelen Mala Gelsın Boşver Ama Herkesın Kacırdıgı Bır Nokta Var Senın Uzuldugun Kısım Babanın Sana Inanmaması...
|Holgora| : In Noxu Yemişim Zaten Kızdan İçim Yanıyo İçiiiim

Anlat bakıyım :asik2
Abi Bırak Salla Forumda Anlatılacak Olay Değil :no Kızı Seviyorum O Benim Sevdiğimi Bilmiyor Ve Hep Bana Sevdiği Çocuğu Anlatıyor Kanka Yız İşte :bagirma
Üzgünüm ama durum ciddi, kız başkasını seviyorsa yapabilecek hiç bir şeyin yok.Durumu kabullenmek zorundasın.:( Zordur bilirim..Başıma gelen bir olayı anlatıyim.Birisini çok sevdim o da seninki gibi başkasını seviyordu ve anlatıyordu ama sonra ondan kat kat daha iyi birisini buldum hem o da beni seviyor mutluyum mesudum oh miss, ufkunu geniş tut ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.