Herkesin bir hayali vardir.benimde var.ve benim hayalim kızlar dolu bir cennet adaya düsmek..Her seyin benim istedigim gibi yürümesi.Bunu nasil gerceklestiricem.Adı üstünde hayal :)
benim gerçekleşmesini umduğum 2 tane hayalim var umarım 1 tanesi gerçekleşir
1-Orduya girip yüksek bi yere gelip ailemi sağlam olmasını sağlamak
2- Sağlam bir iş bulup garantili bir yere girmek ve Ailemin hayatını geçirmesi için yeterli olucak kadar para kazanmak
umarım !

Benimde gerçekleştirmeyi düşündüğüm hayaller;

Sewgilimle biraz daha büyüyünce evlenmek
Kendimize ait güzel bir evimizin olması
çok rahat ve mutlu yaşamak..
bende en cok evımde oturmak koca qun sevdıqım karımLa bı yanda para bı yanda sevdıkLerım ve pc'm fLn :D spr oLrdu yha arada bır evde party fLn kmse karı$mıcak para bıtmıcek fLn :D abartı ama qzL bı hayaL :D:yes
sevdiğim yanımda olsun. havada biraz soğuk olsun.. üşüsün ama öyle bir sarayım ki ısındığından ben bile emin olayım. Bence bundan büyük bir mutluluk çok zor olur..
Kaankha : sevdiğim yanımda olsun. havada biraz soğuk olsun.. üşüsün ama öyle bir sarayım ki ısındığından ben bile emin olayım. Bence bundan büyük bir mutluluk çok zor olur..

aynen bende boLe bı$ı ıstıorm yha spr oLrdu
Gelecek ve aileden once getiriyorsunuz sevgililerinizi arkadaslar ... Cok uzulursunuz ... Bnden tavsiye :)

Once gelecek
Sonra aile
Sonra sevgili
Huzurlu bir şekilde yaşlanmak.
Akillis : Gelecek ve aileden once getiriyorsunuz sevgililerinizi arkadaslar ... Cok uzulursunuz ... Bnden tavsiye :)

Once gelecek
Sonra aile
Sonra sevgili

vaLLa mutLu oLaLım yeter o zamn :)
Tek isteklerim şunlar :
sağlıklı olmak
ileride bilgisayar mühendisi olmak :D
Mutlu olmak. Nasıl olursa olsun.
Master
59.2997
Sağlıklı ve mutlu olmak.
Valla Keske hepsi gercek olsa...Ne yazik ki degil ve olamıcak...Sadece hayal :(
Bak benimki gerçek olabilir,
Çünkü ben o kadar uzağı iztemiyorum,
Gerekirse bir kişilik bir çadırda gerekirse ahşap bir kulübede bir dağın karlı yamacında köpeciklerimle güzel Hatta mümkünse sık ağaçlıklı bir yer...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.