pek hayal kuran bir insan değilim..

mutluluk herşeyin başında geldigi için..

sabah gözlerimi açtığımda bile bu günümü gösterebilen Allahıma şükredip mutlu olmak yetiyor..

ve bu mutluluk ile gelen moral sonrası çevremdekilere mutluluk vermek , mutluluguma bir kat daha mutluluk ekliyor
Novice
0.1
11 yaşından beri hayalini kurduum bişe dilek cini bulmak :P
Noname : pek hayal kuran bir insan değilim..

sabah gözlerimi açtığımda bile bu günümü gösterebilen Allahıma şükredip mutlu olmak yetiyor..

ve bu mutluluk ile gelen moral sonrası çevremdekilere mutluluk vermek , mutluluguma bir kat daha mutluluk ekliyor

+++++Buraya kac yazsam... sana puan bicemiyorum guzel ne net bir sekil de yazdigin icin tesekkur ederim..
Bir yer varmı Bildiğin ?

herhangi bir yer :)
Akillis : Gelecek ve aileden once getiriyorsunuz sevgililerinizi arkadaslar ... Cok uzulursunuz ... Bnden tavsiye :)

Once gelecek
Sonra aile
Sonra sevgili
tecrube bambaşka :D
Expert
34.0001
çok param olsun bana yeter :p
Novice
0.6
freedom

özgürlük olsunda ne olursa olsun.
Noname : pek hayal kuran bir insan değilim..

Böyle düşünen bir insan oldugunu sanmıyorum ben.
Sadece Benim Yorumum bu.
Yani Bu Günü Gösteren Allah'ıma Şükredip mutlu olmak yetiyor diyorsun.
Ama Eğer Ailenle veya çevrenle mutluysan bu geçerli oluyor.
Örnek Veriyorum Ailen ile problemlerin varsa veya arkadaşlarınla,sevgilinle problemlerin varsa Pekte mutlu olmuyorsun uyanınca.
Silindi
Apprentice
2.5
Şuandaki hayalim Antalyaya sapa sağlam bir şekilde varabilmek xD

Antalyadaki Uscilerimize duyurulur Cumartesi günü antalyadayım xD
Gel lan gel özledim harbi iti :D
Silindi
Members
0
Ayy sen ordaydın demi.Gelmsemmi acaba :?
Gelmessen gelme lam :D
Dunyada yazılabilecek en iyi yazılım dilini hazırlayıp dünyanın en hızlı mikroişlemcisini kodlamak :) ve billgatese hedie etmek
Evimde,sağlıklı bir şekilde (kızlarla) ve de önümde matematik testiyle olmak isterdim ( hoş gerçi internette var da kâğıdın kokusunu almak kafa yapıyor bende :sulu)
M.Ceritoglu : Evimde,sağlıklı bir şekilde (kızlarla) ve de önümde matematik testiyle olmak isterdim ( hoş gerçi internette var da kâğıdın kokusunu almak kafa yapıyor bende :sulu)

Hastasın sen ya :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.