Oysaki ADamın maskesi warmıs maskeyi actıklarında bi bakmıslar öldürdükleri Neonun Sevilisiymiş sonra ikisi birbieine bakıp abi neon bizi oldurmeden biz kendimizi öldürelim derler ve cıkartıp silhı kafalarına dayayıp kendilerini öldürürler Hİkeye Biter ...
La bitirip durma abi ben diriltiyom sen öldürüyon lam boyna.
Silindi
Members
0
amma b.ktan hikaye oldu :p
yeni baştan biri başlasın neon nu 999 u boşver yeni baştan
Tmm Ben BAslatıyorum Birgün 666 Kinova Donjuan Slazer Sıkıyosa BLue-Shift Despe Neon Mathan Cynoglad ve Kantır Sıtrayk Bi Adaya Duserler orda ve Bir Kadın Kabilesinin Eline Düşerler (ayrıca dogru duzgun olsun yok kutsal gucle kalkmalar falan Ultma online oynamıoz)ve Kadınlarının Kabilesine dogru yola koyulurlar
Silindi
Novice
0.1
kadınlar çok güzellerdir fakat kadınlar onlara çok kötü davranırlar...
Kadınlardan Angel adındaki kişi kinovanın cinsel organını kesip kraliçenin eline verir :kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik
Silindi
Novice
0.1
kinovaya da bundan böyle "acıların çoçuğu" olarak hitap edilir.
walla dövecek bizi kinova orayı degistirelim yoksa harbi dayak yicek :D kadınlardan angel adındaki kişi kinovayı cadırına goturup cinsel larak tahrik etmeye baslar :kikirik:kikirik:kikirik:kikirik
Silindi
Novice
0.1
fakat kinovanın cinsel organı elden gittiği için kinova tınmaz bile... bunun üzerine angel bacı onu pataklar
ya olum kinonavının orası duruo orayı kapattık neyse dewam edelim kinova delirmeye baslar iplerini koparır ve kızın üstüne atlar:kikirik:kikirik:kikirik
MAUAHAUAHAUAHAUA :muahaha
olaya bak bütün topiç boyunca benden bahsetmişler. Kim lam bu hikayeyi baslatan
[neose]altıyuzaltmışaltı
slazer : Kadınlardan Angel adındaki kişi kinovanın cinsel organını kesip kraliçenin eline verir :kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik

slazer bittin olm sen devam ettirin hikayeyi sıra slazer de
Sonra Kraliçe Kinovaya acır ve Kinovanın aletini geri diker(hemde kendi elleriyle)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.