aranızda 10 yas var yanlız :)
farketmez! ona bakarsan slazer da kendisinde 6 yaş küçük birisini kendisine manita yapmışş
boyundan buyuk işler yapmasın o zmn gece gece elin piçiyle ugrasmama sil yoksa bulurum gelir sikerim seni !!!

Daha sonra eklenen mesaj 10 dakika

ayrıca avatarındaki kız 19 yasında gerizekalı !!!

Bu konu slazer tarafından düzenlendi(2005-06-10 23:38, 18 yıl önce)
slazer : boyundan buyuk işler yapmasın o zmn gece gece elin piçiyle ugrasmama sil yoksa bulurum gelir sikerim seni !!!

Daha sonra eklenen mesaj 10 dakika

ayrıca avatarındaki kız 19 yasında gerizekalı !!!

19 yaşında mı?? hahha kız sana yalan söylemiş. bu en fazla 18 yaşında.
bak ya ukalaya bak seni ters domaltır duz sikerim orospunu evladı !!!
bak ağzımı bozma !!

Bu konu sco tarafından düzenlendi(2005-06-11 00:14, 18 yıl önce)
slazer : bak ya ukalaya bak seni ters domaltır duz sikerim orospunu evladı !!!

Arkadasım Ne Dıosun Sen Ya 4 Kere Dır Kufur Edıosun US Burası Kavga Etme Yeri Diğil..

sco : bak ağzımı bozma skerim paçanı .mcık!!

Sende Cevap Verme Abi Boşwer Ya Küfür Eder Yöneticler Görürü Gereğini Yapar
ercj senin için deiştirdim avatarı dostum!! artık herkes slazer ın ne mal olduunu anladı..
hikayeye devam ediyoruz.

Armi : sonra adadan *Ah* *Uh* *Yeah* gibi sesler yukselmeye başlar anladın sen :D

megerse sesler kadinlarla birşeyler yaşamak isteyen bizimkilerden geliyormuş olay tamamen bizimkilerin çeşitli yerlerine ağac parçalarinin batmasiymiş
sco : ercj senin için deiştirdim avatarı dostum!! artık herkes slazer ın ne mal olduunu anladı..
Len Mal insan Benim herkes nsl oldugumu bilio sen rahat ol sinirlenincede ne yapcagımı bilio herneyse olay bitti

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

Kusura bakma bende biraz siniliydim ama senin yaptıgında ayıptı neyse Herkese İyi Geceler ...

Bu konu slazer tarafından düzenlendi(2005-06-11 02:47, 18 yıl önce)
sco : ercj senin için deiştirdim avatarı dostum!! artık herkes slazer ın ne mal olduunu anladı..

Ben Kimsenin Avatarlarına Mavatarlarına Karışmıyorum Beni Ligilendirmez Şurda Doğru Düzgün Seviyeli Bi Ortam Bulmuşuz Sohbet Ediyoruz Hakaret Edip Te İnsanları Küçük Düşürpte Kimeyi İncitmeye Hakkınız Yok Söylediklerim Slazer İçinde Geçerli..Lütfen US un Seviyesini Düşürücek Laflar Sölemeyin...
Olay Hallolduysa Memnun
Oldum..
Beyler tamamiyle s...z Topic'i PM atarken dalaşsaydınız ya birbirinize çok sürükleyici bir hikaye vardı yani :R
:muahaha:zipla Sizi dinLemek süPer aheuhuae :)
neyse olay bitti işte geçmiş olsun! ben normalde değiştir dediğinde deiştirirdim ama işte sen küfredince tepem attı. :o_O
Silindi
Members
0
sco : hikaye bitti sanırım.. yeni hikaye başlasın.. bi gün Kantır-Sıtrayk, Blue-Shift ve Sıkıyosa... çayırlık bir araziye mangal yakıp rakı açmaya giderler...

....fakat o ortamda paintball oynanıyodur kahramanlarımız bunu farketmezler ilk defa...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.