Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

kinova test amacli bütün cariyelere saldirir .
Kinova İcaraat Yaparkene Kinova Nın Eski Sevgilisi Gelir...
Kinova allah belanı versin ben sana deger vermiştim sana son bi sözüm bi sözüm war sen bir liman ben bir gemi bende seni unutmassam s*ksinler beni (kinova abi biliom yakalarsan s*kincen beni ama hikaye bu walla ben acmadım topıgı abe affet :sinirli )
Ehüehüehüeheüh amma makara ha komple tüm topic kadınların eline düşüyoz bi tek olan Kinovaya oluyo neyse devam ediim ben;

Sonna Kinova iice kendinden geçiyo ve bayılıyo. Derken kadınlar bu sefer dier tutsaklara saldırıyolar ve her bir kadın bir adamı alıp hindistan cevizi ağaçlarının altına gidiyolar. Sonna....
sonra adadan *Ah* *Uh* *Yeah* gibi sesler yukselmeye başlar anladın sen :D
Silindi
Apprentice
0
bi ay boyunca böyle ah uh diye paso bafi devam eder ve ay sonunda kadınların hamile kaldığını öğrenirler ve adadan kaçarlar.
aradan 1 yıl gecer ve sıkıyosa bi anda bagırmaya baslar kosun sebetlerce bebek gelio ve bi bakarlar bunlar kendi cocuklarıdır ve kadınlarrın hepsi 5 er 6 sar dogurmustur ...
muhahahhaha hıkayeye bak cay demle
*Alayına İsyan Ölümüne FeneR* :kikirik:alkis
ne alakası war şimdi hem erkek adam kanatlı takım tutarmı lan orkid misiniz siz :P
Silindi
Novice
0.1
erkek adam kuyruklu takım tutar mı peki??? :D
hikaye bitti sanırım.. yeni hikaye başlasın.. bi gün Kantır-Sıtrayk, Blue-Shift ve Sıkıyosa... çayırlık bir araziye mangal yakıp rakı açmaya giderler...
The End
Darklord : The End

yok yeni başlıyo dedik ya!
sco o profili degistir bak bende izmirliyim bulur senin sulalenden gecerim ...
slazer : sco o profili degistir bak bende izmirliyim bulur senin sulalenden gecerim ...

bul beni de gör noluyo??!! ordan küfretmesi kolay tabii.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.