Kızları Etkilemenin Çok Kolay bi yolu var :)

%100 Sonuç Alırsınız..

Herhangi bir şarkı bul

Tavsiyem Ercan Demirel - Elveda Deme bana

Veya Rafet Elroman Seni Seviyorum

Daha sonra Windows Movie Maker'ı aç ve Arkaya bu şarkılardan birini ekle.

Daha Sonra Programdan Kızın Resimlerini Slayt Gösterisi Şeklinde Yap.

Slayt Gösterisi Bittiğinde Yazı Yazma kısmına gel ve Ondan Hoşlandığını Romantik bir biçimde yaz.

Bundan Etkilenmiyen kız yok :)
Çıkma teklifine gelene kadar yapıcak çok şey var.Direk çıkma teklifide edemiyeceğine göre önce kızı etkilemesi gerekiyor.Kızı tanısam sana ona göre taktik falan veriyim dicem ama kızı tanımadığım için ve senin yapıp yapamıyacağını bilmediğim için birşey söyleyemiyorum.Benim bi taktik var genelde hep tutar:p Hatta bu taktiği doğru uygularsan öyle bi işlerki kızn arkadaşlarıya sana haber gönderir.
aklın varsa bi kızla msnden muhabbet kurma,en kötü muhabbet biçimi,yüz yüze konuşup zaman geçirirsen daha etkili olur ve çıkma teklifini kesinlikle yüzüne karşı yap msnde yapmaktan daha etkili bi yöntem,ayrıca olumsuz cevap verme mekanızmasını az da olsa çökertiyo :P kıza yalakalık yapma,bırak o sana hasta kalsın,ayrıca bi şarkı hediye etmek istiyosan mutlaka Soner arıcanın veya Ayna'nın şarkılarından seç ;)
Bence ne yap biliyomusun ben hep kullanırım :D

Kıza sor İlk sevgilin varmı de cevap hayırsa
peki hic hoslandığın oldumu falan die sor
ondan sonra direk teklifi bas
ama tabi artı durumlar var karizma okul içi popularite falan bunları da hesaba kat alsana formul gibi bişey oldu :D
Penas : Arkadaşlar benim hoşlandığım bir kız var okuldan.Bu kız ile okulda fazla görüşemesekte msnde süreki sohbet etme şansı buluyorum.Ama msnde konuşacak konu bulamıyorum.Sürekli klişe laflar naber nasılsın şeklinde.Hoşlandığımı açıklamadan önce sıkı bir muhabbet kurmak istiyorum.msnde muhabbetimi geliştirmek icin konusmak istiyorum.Ne tür konular hakkında konusacağım ile ilgili sizden yardım almam lazım.YArdımlarınızı bekliorm

Hoşlandığın kız okuldan fazla görüşemiyomusun ? :)

Ayrıca yüzyüze tutulanların tekniğidir sms veya msn sen msndede tutuluyosan durum vahim 8)

Dönüm noktası olsun aş kendini muhabbet et kızla direkt çıkma teklifi etme bence muhabbetlerinde arada güzel iltifatlar göndermeler ona niyetini belli eder kızında hoşuna gider :p laf lafı açar kendini anlat soru sor örnek veriyim karne alındı dimi sor karne durumunu sonra tatilde ne yapıcaksınla devam et hadi bakalım başarabilirsin :yes
Al agacim sana muhabbet ... Sen(S) O(O)

s: ee bana sansli arkadastan hic bassetmedin ..
o: hangi sanli arkadas.
s: erkek arkadasin diyorum ...
o: yoo erkek arkadasim yok ...
s: hadi ya bizim okulda ne kadar salak varmis senin gibi bi kizi goremicek ...
o: :)
s: ya biliomusun yeni bi film cikti adi ******** al bak bu fragmani www.********** .bla bu tarz filmlerden hoslanirmisin ...
o: evt guzelmis
s: bizim arkadaslara sordum sozlu falan var dediler bende cok gitmek istiyorum beraber kacalim istersen bu hafta sonu hem biraz hava almis oluruz ne dersin

kizda eger varsa bisey tamam der gelir ole muhabbetti yurutursun ... cok yakin davran .. hevesliymisin gibi davranma.. kizin konusmasina izin ver ki iyi bi dinleyici oldugunu anlasin ... cok fasla ayarip sorma merak etsin .. gunde bi kere falan mesaj at ... o ararsa mesgul olmadigin halde ben seni 15 dakkaya aricam falan de ... sonra ona ilgiliymis gibi davran .. eger ilgi gostermezsen neden ilgi gostermio die seni dusunmeye baslar bu kafa karisikligida senden hoslandigini hissettirir ve sonunda ise yarar .. taby bu konulari sinema ve bi cafe muhabbetinden sonra kiz sana ilgi gostermezse yap .. iyi sanslar kardesim ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.