nargiledeki amaç dumanı çekip geri püskürtmek.
(Allahım bu benim konum xD)

ciğere çekmeden içende var burnundan dumanı verip vermedigine bakarak çok rahat anlarsın =) Özellikle yeni başlayan kızlarda çook görülür bu içine çekmez dumanı sadece ağızdan üflerler ki çok az duman gelir.. 1buçuk sene kadar önce arkadaşı epey bi hırpalamıştım içiyor diye.. Hep o arkadaş yüzünden zaten :P Valla güzel olan hepsini içerim.. Sadece naneye tahammül edemiyorum ciğerlerimi açıyor resmen aslında garip bi his ama açık havaya çıkınca kötü çarpıyor sonra..

Genelde;
Kavun muz
Kavun vişne
Muz vişne
Elma muz
Damla limon kavun (özel karışım xD)
Meyve kokteyli var o da güzel oluyor xD

öle yani :D kafama ne eserse :D lan canımı çektirdiniz :D
Kaankha : öle yani :D kafama ne eserse :D lan canımı çektirdiniz :D

du ben kendime şimdi hazırlayayım bi kavunlu :) içmek için gitmenize gerek yok alın sizde evinize tek kollu :) 50-75 ytl arası değişiyor abim aldıgında 55ytl idi
Spawnsas : nargiledeki amaç dumanı çekip geri püskürtmek.

Dumanı Cekıp Icınde Saklıyanı Gordunmu??
Halen içmedim ama arkadaslarım captain black die bi markanın çiko lusunu önermişti denemedin sigara içtim bir kaç kez geride attım pek hosuma gıtmedı :D
ben gördüm çünkü ben aslında yutması cidden çok zor ama yapılıyo (asılmazsan en azından oluyor)

Bu arada pederle karşılıklı oturup içmişliğim bile vardır aile laf etmiyor da eve alırsam biraz abartıya kaçar :D Arkadaşlar doğum günü hediyesi olarak alcaktı nası bi mantıksa :D 20 30 ytlye bulmak mumkun buralarda..
50 - 75 ytl ne yaptın :)

İzmir Çankayada 27 Ytl Nargile satın almak.
Tütünü ise 8 ytl 7 - 8 sefer içebiliyosun 8 ytl lik tütünle.
captain black güzeldir ama dikkat et çakmasını içmiş olabilirsin orjinali cidden ağızda çikolata tadı bırakır.. Sigarayı hiç sevmem ama black ayrı bişi ya :D
Lisede millet sigara komasına gırmıs ıserken bıle rahat yok :D
Aramachus : Halen içmedim ama arkadaslarım captain black die bi markanın çiko lusunu önermişti denemedin sigara içtim bir kaç kez geride attım pek hosuma gıtmedı :D

Captaın Black Cıkolatalı Pro Vıslenlı Ve Vanılyalısıda Var..Nargıle Cok Farklı Bısey..
tedbunndy :
Spawnsas : nargiledeki amaç dumanı çekip geri püskürtmek.

Dumanı Cekıp Icınde Saklıyanı Gordunmu??

görmemmi :D
tedbunndy :
Aramachus : Halen içmedim ama arkadaslarım captain black die bi markanın çiko lusunu önermişti denemedin sigara içtim bir kaç kez geride attım pek hosuma gıtmedı :D

Captaın Black Cıkolatalı Pro Vıslenlı Ve Vanılyalısıda Var..Nargıle Cok Farklı Bısey..

Hmms saol önerilerin için eriklisi var ise guzel olabilir :D
Sigara sağlığa zararlıdır.
Marlock : Sigara sağlığa zararlıdır.

Yok öyle bişey :)
Uo Oynayan Vede Sigara Icen COOOK Bırakmalarını Tercih Ederim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.