ya tanesi 25ykr lik sigaralara ne takılıosunuz :D içicekseniz öğrenci sigarası için Wiston :D
:D yok öyle bişey lafa bak :D iyi iç geber
Marlock : Sigara sağlığa zararlıdır.

nargile 4 kat daha zararlı.
Spawnsas :

Hayır tam tersine nargıledemı ne bır madde olmadıgından dolayı daha az dıyorlardı :D emin değilim ark bilgisi bu :D
Aramachus :
Spawnsas :

Hayır tam tersine nargıledemı ne bır madde olmadıgından dolayı daha az dıyorlardı :D emin değilim ark bilgisi bu :D

arkın yanlış biliyor.
Hepsı Aynı Bok Neyı Tartısıyonuz:D
sigara içmedim.küçükken sadece bazen çakmağı alır zevk olsun diye ağzıma koyardım.yakar böle içime çekerdim güzel değildi

nargile daha iyi.
Ben 6. snftayken abimle içmiştim :) smdi lise 3 teim deişik geldi başta baya ama smdıkı favorim nane bide nargile sigaradan daha zararlı cunku nargile bogazda kalıyor sigara cigerlere gidiyor nargile bogazda kaldigi icin ilerde gırtlak kanseri oluyosun hftada 4 - 5 kere içersen o yuzden nargile içtikten sonra sıcak limonlu su icin hem öle cok daha guzel oluyor :D ve vişne - su yerinede sarap deneyin :D
içenler ilerde görürler ne olcağını şimdilik gençliğine dua etsinler :)
Çok yararlı birşeymiş gibi özendirici olmayın. Kendiniz zehirleniyorsunuz başkasının zehirlenmesine neden olmayın bari. Şuan bunları okuyan bir çocuk muhakkak merak edecek ve denediğinde sevecektir. Nasıl ki çocuklar için erotik içerik eklemek yasaksa buda onların sağlığı için silinmeli.
burda en küçük benim.ben ve birkaç kişi daha var.:)
Penas : Çok yararlı birşeymiş gibi özendirici olmayın. Kendiniz zehirleniyorsunuz başkasının zehirlenmesine neden olmayın bari. Şuan bunları okuyan bir çocuk muhakkak merak edecek ve denediğinde sevecektir. Nasıl ki çocuklar için erotik içerik eklemek yasaksa buda onların sağlığı için silinmeli.

+1

çok haklısın kardeş. sigaradan daha zararlı bir şey içince zevke mi geliyorlar ne içtikleri bişey değil yok elmalıymış yok portakallıymış senin dediğin gibi çocuğun teki gelip merak edecek oda zehirlenecek.Utanmadan bide tavsiye ediyorlar :kizgin Adminlerden bu konuyu kapamalarını talep ediyorum.

Bu konu Override tarafından düzenlendi(2008-09-21 11:24, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.