yani benim bildiğim kadarıyla öyle belki senin zamanında sistem farklıydı.

bu arada takdir teşekkür almaya 4. sınıfta başlanıyor
Spawnsas : yani benim bildiğim kadarıyla öyle belki senin zamanında sistem farklıydı.

bu arada takdir teşekkür almaya 4. sınıfta başlanıyor

Bizim zamanımızda 3 te başlıyorlardı. Bizim hocamız 2. sınıftada vermişti bize :) Sağolsun yüzümüzü güldürmüştü.
Bana takdir belgesi 2. sınıfta veren olmadı hiç:(

Bu konu Spawnsas tarafından düzenlendi(2008-12-14 23:58, 15 yıl önce)
Tarih 30
Biyoloji 30
Teknik Resim 30
İngilizce 22 :bagirma
Hepsini kurtarırımda ingilizce liseye basladıgımdan beri 30 un ustune cıkmadı :bagirma
teknik resim nedir:con
Master
59.2997
Onur belgesi sınıf öğretmeninin insafına kalmış şekilde;

- Devamsızlığı en az olan,
- Sınıfa örnek davranışlarda bulunan (kılık, kıyafet, hareket vb.),
- Uyarı cezası bulunmayan,

her dönem 3 veya 4 öğrenciye(emin değilim bu sayılardan) verilen bir belge olması gerekiyor. Ama şu var mesela ilk dönem onur belgesi alan bir kişiye ikinci dönem onur belgesi vermiyorlar.

edit:

Ha bir de okul adına yapılan faaliyetlerde bulunanlara (özel günlerdeki törenlerde görev alma ve benzeri durumlarda) insiyatifli bir şekilde müdür tarafından da verilebiliyor.
Slothere : Onur belgesi sınıf öğretmeninin insafına kalmış şekilde;

- Devamsızlığı en az olan,
- Sınıfa örnek davranışlarda bulunan (kılık, kıyafet, hareket vb.),
- Uyarı cezası bulunmayan,

her dönem 3 veya 4 öğrenciye(emin değilim bu sayılardan) verilen bir belge olması gerekiyor. Ama şu var mesela ilk dönem onur belgesi alan bir kişiye ikinci dönem onur belgesi vermiyorlar.

edit:

Ha bir de okul adına yapılan faaliyetlerde bulunanlara (özel günlerdeki törenlerde görev alma ve benzeri durumlarda) insiyatifli bir şekilde müdür tarafından da verilebiliyor.

2. saydığından bana vermezler:D
Devamsızlığı az olana değil.Devamsızlığı olmuyanlara veriyorlar.
Bizim sınıfa vermişlerdi geçen sene :D dilekceyi yazdılar okulun ilk acıldıgı ay mudure belge cıktı :D sonradan bizim sınıf açıldı öğretmen verirken bunu haketmiyosunuz ama bikere yazdık dilekceyi dedi :D
@Spawnsas
Teknik Resim Mesleki eğitim veren okullarda olan bi ders bole garip garip seyler çizdiriyorlar simdilik biz 6gen 5 gen fela nciziyoz veya cisimlerin persmektifini ciziyoz ilerde devre felan cizcekmişiz :O_o tabi ben çizemiyicem daha 5 gen cizemiyorum :D
Nasılsınız bakalım:)

bu arada üstün başarı belgeside var o noluyor bileniniz varmı ?
1 saat kadar önce Genel İşletme dersinden sınavımız vardı. Güzel geçti en az 75-80 alırım diye düşünüyorum.
bende müzikten 85 aldım :P
Bugün nasılsınız arkadaşlar ?
iyiyiz sen nasılsın:p:)
Nasıl olalım sınavlara çalışmaya devam :no

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.