Spawnsas : eğlenme stili klasikmi olsun:D

yok test,

Eryres :
Infernus : Bayram için planlarınız nedir beyler ?

Ders çalışmak, elimdeki web işlerini sonlandırmak... Evde kös kös oturacağım belki bir gün dışarı çıkar hava alırım.
Econ projesi, Comp Projesi, AFE draftı, Hum Finali
ni çalışmak
1. günü full ailemleyim zaten (: 2. günü kız arkadaşımı takarım koluma cinemaya götürürüm, gezerim, tozarım xD
Naughty :
Spawnsas : sana iyi çalışmalar :P

kimler var şimdi burda ? :)

aranızda online oyun oynayan varmı ?

ogame travian gibi ?

travian oynuorum s 13 te önceden ogamede oynuodum ama sıktı o :D

Aha,peki nufus kaç ? ve ismin.
arog komedi ya gidin
genel olarak belki gülmeyeceniz yerler var ama bazı yerlerde acaip kopuorsunuz :D
kibariye bu borumu ? :D:D:
Gol olur dedi ya xD oraya koptum ama Muro daha güzel tabikide cünkü fazla argo kullanmamiş AROG'da ve komikligi ortadan kalkmiş kabul edelim yani ; argo kullaninca gülmekden altimiza kacirip elestiriyoruz sonrada küfür var diye küfür olmayincada komik degil diyoruz..
Some_one :
Naughty :
Spawnsas : sana iyi çalışmalar :P

kimler var şimdi burda ? :)

aranızda online oyun oynayan varmı ?

ogame travian gibi ?

travian oynuorum s 13 te önceden ogamede oynuodum ama sıktı o :D

Aha,peki nufus kaç ? ve ismin.

nufusum 135 isim Naughty
E nasılsınız :)

Başlığın ismini Türkçe'yi bozuyor diye düzelttim.

Vatana millete hayırlı olsun :P

muhabbete tam gaz devam ;-)
Peki de pek muhabbet yok gibi :? .

Bu arada travian s13 de oynuyordum cermen , nüfusum 180 küsurdu . Bilgisayara artık pek vakit ayıramadığımdan bıraktım . Temsilcilik verdiğim bi abi bakıyor. İsmim HiOne idi.İlgilenen olursa verebilirim kullanıcıyı.Birde aranızda online oynanabilen,çok online zaman gerektirmeyen,en önemlisi oynarken insanın zevk alabildiği bir oyun bilen varmı ? :asik2
footbal manager diye oyun varmış nette

ilk başta günde 20dakika baksan yeterliymiş

arkadaş anlattı :)

ben ogame oynuyorum tabi günde 15 saat bakman lazım (:
Hadi ya (: . incelemek lazım . Menajerlik oyunlarını zaten seviyorum (: . Ühh Ogame tarzı oyunlardan artık sıkıldım ya . Hep tıklayıp duruyosun bir aksiyon olmuyor xD . Aslında forever Uo ama güzel bir server yokki :s .
Ultima Online Türkiye'de bitti.Yazık oldu ama napalım :selektor.
İstersen beraber Ogame oynayabiliriz.Ben Evren 40 tayım.:)
Hihi . Ogame online süresi gerektirmese pek oynarım (: . Ama tatiller dışında bilgisayar oynayabileceğim vaktim yok . Zaten tatildede dershane oluyor , bilmem ne oluyor tatildede oynuyamıosun :s . 2002 ' nin en büyük sunucusu açılırsa uo bitmez (: .
Astrafast : Hihi . Ogame online süresi gerektirmese pek oynarım (: . Ama tatiller dışında bilgisayar oynayabileceğim vaktim yok . Zaten tatildede dershane oluyor , bilmem ne oluyor tatildede oynuyamıosun :s . 2002 ' nin en büyük sunucusu açılırsa uo bitmez (: .

O hangi server merak ettim :P

Ogame eülence oyunu,adamı sürüklüyor:)
Gününüz nasıldı arkadaşlar ? Bugün malum Bayram tatilinin son günü.
yarın okullar yeniden başlıyor:(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.