Bilocum kuzum, 8)

Ben derim ki ona çaktırmadan sorarak bir şey al.Ne de olsa bir kıza eşya alırken işe yarayan değil, işe yaramayan ve kenarda duran bir şey alman gerekir.Nereden mi biliyorum? Tecrübe konuşuyor (Sevgililer gününde toka alınca sana bağıra bağıra patlaması ayrı bir şey de xD)
Siyah bir sweet shirt üstüne "Seni Seviyorum" yazdıracaksın ve güzel bir kalp baskılatacaksın. Yanlarına ufak ufak yılbaşı ağacı baskılatabilirsin hayal gücüne kalmış. Nette beğendiğin fotoları bastır işte.
Master
59.2997
Nelerden hoşlandığını, şu an işine en çok neyin yaracağını, çok sevdiği ama elde edemediği ( ucuz ) birşeyi alarak sevindirebilirsin =) Sakın toka, parfüm vb. şeyler alma artık çok sıradan hediyeler onlar tokat yiyebilirsin veya M.Ceritoglu'na olanlar olabilir |-)

Ama tatlı bir ayı ve bir kırmızı gül karşısında yumuşamıcak kız tanımıyorum :asik2
Gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar kafamda çok güzel fikirler oluştu.Yarın akşam hediye işini halledicem.O zamana kadar yine aklınıza gelen ormantik fikirleriniz varsa bekliyorum.

Teşekkür ederim Michaell

Teşekkür ederim [Taylan]

Teşekkür ederim abhosglh

Teşekkür ederim coyote

Teşekkür ederim Mack

Teşekkür ederim Parthenopaios

Teşekkür ederim mert21

Teşekkür ederim |Holgora|

Teşekkür ederim vebruer

Teşekkür ederim Disaster92

Teşekkür ederim M.Ceritoglu

Teşekkür ederim cloud

Teşekkür ederim Slothere

Teşekkür ederim Rexos

U-S'yi seviyorum. :asik2

Bu konu **Bilocan** tarafından düzenlendi(2007-12-27 17:10, 16 yıl önce)
Haaa bilocan Bak bu tokalar bu ara acaip moda bu ara bütün kızların kafasında goruyorum pek hoşlarına gidiyor Agatha Paris gibi bişeydi sanırsam markası
biraz tuzlu ama sen bilirsin yinede ben anlam veremıyorum plastik parçasına 40 45 milyon verdiklerine ama ne bilim ilgilerini çekiyor :D
@slthere

tatlı bir ayı :D demiş zuahah tatlı bi oyuncak ayı deseydin abi :d
Ya Da Naap biliomsn git deniz manzarası olan biyere oturun beraber 2 tanede çay alın sohbet edn :D
coyote : Haaa bilocan Bak bu tokalar bu ara acaip moda bu ara bütün kızların kafasında goruyorum pek hoşlarına gidiyor Agatha Paris gibi bişeydi sanırsam markası
biraz tuzlu ama sen bilirsin yinede ben anlam veremıyorum plastik parçasına 40 45 milyon verdiklerine ama ne bilim ilgilerini çekiyor :D

:) Tuhaf bir şey.Birazdan gidiyorum hediye bakmaya onuda bulabilirsem bir inceliyim.Sağol coyote.
Master
59.2997
Rexos : @slthere

tatlı bir ayı :D demiş zuahah tatlı bi oyuncak ayı deseydin abi :d

Canlısıda ilgi çeker xD|-)
yok ya bence olmaz.. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.