golden altin deildi sahte altin olmasin ?
Tranquillity Melancholy....Tranquillty Ne SEvdiim Grup İsmi Melancholy de O Grubun Şarkısın...Gördünüz Gibi İsim be soy İsim Ancak Bu Kadar uyumlu Olur :D
Silindi
Novice
0
Localated : Kamyon markası var Mack die :D

Bknz: https://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=mack&gbv=2
Evet, birde çikolata markası vardı (:

Brotherr : Benim Makine Yani Dikiş Makinesi :yes
Brother : Erkek kardeş.
Nogay adı, Don ve Kuban ırmakları arasındaki alanda Kırım yöresinde ve Astrahan yöresinde varlığını sürdüren bir Türk boyuna aittir.
Benbu Nicki Kullanmam Anlamıda Yoktur...İsmem Murat Olduğu İçin Murto Diyorlardı Cekox Da İse Bir Çikolata Markasıdır (: Cafede Birgün Cekox Diye Çikolta yiyodum...Fıstık Fıstık :D Sonra Birazda Kiloluğu Olduğum İçin Arkdaşın Teki CekoxMurto :D Dedi Ogüne Kadar Bunu Kullanıyom ...Cekox Yabancı Çikolatadır İstiyene veriri:D
Silindi
Novice
-1
bende gördüm onu :)
repci2 : bende gördüm onu :)

Cekox Çikolotayımı .. (: Ünlümüş demek
Owner_Jin : Tranquillity Melancholy....Tranquillty Ne SEvdiim Grup İsmi Melancholy de O Grubun Şarkısın...Gördünüz Gibi İsim be soy İsim Ancak Bu Kadar uyumlu Olur :D

Tranquility dediğin Dark Tranquility adlı grup olup , Melancholy'de Iced Earth'in şarkısı olmasın ? Neyse .

abhosglh ; anne beni Hangar On Sekize götür lan hemen . Geliş yönü ise Megadeth'in Hangar 18 adlı parçasını gün de 70 kere dinlediğim olmuştur . Hastasıyım tek kelimeyle . Oradan gelen bir şey . anne ben manyak oldum'dan biraz çalıntıdır :)
Deatly Kiss derlerdi Ölümün öpücüğü sanrdm öle deil En YIkılmaz nick Pipisiz kedi Weya TOpal Sineq dir SÖlim
Mack :
Localated : Kamyon markası var Mack die :D

Bknz: https://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=mack&gbv=2
Evet, birde çikolata markası vardı (:

Brotherr : Benim Makine Yani Dikiş Makinesi :yes
Brother : Erkek kardeş.

allah allah :O_o
saykes bi anlamı varmı ben bulamadım yoksa ahmet mehmed gibi bir isim sanırım:D
rexos :D :S bilmiom hiç bi anlamı varmı ben warcraftdan rexxar görmüştüm onu çevirirp rexos yaptım :P
LucifeR: Kötü Ruh...
:sikkin
unknow - Unknown ( Belirsiz - bilinmeyen ) hosuma giden bir nicktir fakat benden önce başkalarının kullanması nedeni ile kullanmadığım bir nick. Özentilikten nefret ettiğim için bir harfini düşürerek kendime özgü anlamı olmuyan fakat görenlerin aklında unknown u canlandıran bir nick oluşturdum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.