Disaster=Fırtına :)
Silencer = Susturucu
Hydra : Yunan Mitolojisinde, Larna Bataklığında yaşayan 9 başlı ejderha. Hercules tarafından öldürüldü.
Majere : Ejderha Mızrakları adlı kitapta Raistlin&裟in soyismi. ( Majere ailesinde olmamdan ötürü )

* Curtis, 50cent'in gercek ismi. Ayrıca forumlarda kullandıgım bir nick. Daha önce bir başkası tarafından alınmış olduğu için, koya koya başına own. koydum = )
Falcon : Şahin :P
Psişik güçlerle ilgilendiğim için mystick oldu isate mistik guc gibi bişi yani neyse :) anlatamadım psişik olaylardancarısım yaptı
Hımmmm :D

Oda Güsel :p
|EL-Kaide| = ABD, AB, İsrail Düşmanı.Tam Bir Milliyetçi ve Şeriât Düşkünü :utangac1
Pyscho=Piskopat Demek Ama TeLLerin AnLamını BiLmiyorum :O_o
Comrade=Arkadaşlık demek ingilizcede
mthN = Metehan (:

Bu Arada Kim Bana - Karma verdi aceba ve Neden Merak ettim.
Karma menüsünü kullanmayı denesen.
karma menüsü?(yerini göremedim de )Ben kimim bana karma verdiğini görebilir miyim?
Evet nickinizin altında Karma: (sayi) şeklinde yazar sayiya tıklarsanız kimin karma verdiğini hangi mesajınıza verdiğini görebilirsiniz. |EL-Kaide| sen bakma bence sinir katsayın artabilir.
unknow : Evet nickinizin altında Karma: (sayi) şeklinde yazar sayiya tıklarsanız kimin karma verdiğini hangi mesajınıza verdiğini görebilirsiniz. |EL-Kaide| sen bakma bence sinir katsayın artabilir.

Karma vermek için yeterince mesajınız yok yada yetkili değilsiniz diyor.Gideyimde 25-30 tane boş post atayım :D

Sırf öyle dediğin için bakacağım :)
Post sayın 99 olmuş son 1 post attıktan sonra işlemlerini yapabilirsin. ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.