Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Eet beyler yarım saatten daha az bi süre kaldı bende girdim sınava pek bi heyecan yok sınav sonuçlarınızı burdan alaabiliriz bende buraya yazıcam..
yaw site gelip gelip gidiyor kalbim yere düşücek şimdi :D
Evet açıklandı Yeğenim 332 puan aldı Hadi bakalım hayırlısı
Arkadaştan aldığım haberler dahilinde:
Full çekmiş 499.867 puan diyor.Ilde 3,genelde 165. olmuş.
Türkiye genelinde 250 civarında full varmış.
Moralinizi bozmak istemem 98-99 net yapıp istediği yere giremeyenler olacak :S
beyler int üzerinden tercih yapıcam ama bulamadım gitti nasıl yapcam
376 tm

368 mf

amk böle işin !

405 geliyordu lan geçen seneye göre

amk !

:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kizgin:kufurbaz:kufurbaz:kufurbaz:kufurbaz:kufurbaz:kufurbaz:kufurbaz
qweqweeqw full ceken 97 kişi var herkesin foyası meydana çıkıor bizim il birinci bu arada öhöm öhöm :D
Full çeken 97 olamaz,yujkarıda dediim gibi ful yapan arkadaş 165. oldm dedi.
EDİT: Şimdi öğrendim 500.0(okul puanıyla beraber) puanı olan 97 kişi,toplam full çeken sayısı 263.müş.
480 puanlı bi arkadaşım Türkiye'de 6000.olmuş.

Bu konu neo75 tarafından düzenlendi(2008-07-11 16:54, 15 yıl önce)
off işiniz cok zor ya sistemin içine iyice etmeye basladılar.. öss kalktı :)

bende öss ye gırdım benımde yarın bellı oluyor 4 yıllık aöf yada devlet unı ıns olur yaaa :S::S:S
Öss bu sene oksye giren arkadaşlara 3 kere olacak :)
neo kardeş sallama lütfen ne 3 senesi :D daha kabul edilmedi ayrıca Fulleyin 97 kişi var . :|
Fulleyen 263 kişi var,97 adet 1. var arkadaşım neden ısrarcısın bu kadar?
Ayrıca sistem seneye yürürlüğe girecek diyolar kesin bilgim yok ama bu sene girenler çok büyük ihtimalle lise 2 den itibaren töges dediğimiz yeni öss'ye girecek.(Yanlışım olabilir)
Bu bilgiyi somut bir delille kanıtlarsan hay hay :@ ayrıca Gelcek sene yürürlüge girceK şey bize denk gelmez Ayık oL
Gelir canım hiç mrk etme.
Lise 2'ye geçmeden önce yürürlüğe gelirse,sıka sıka size de geliyor.
Lise 2-3 ve 4. sınıflarda sınava girersiniz.
SOMUT DELİL:
www.meb.gov.tr 'den alıntı:
"OKS'nin bu yıl son kez gerçekleştirildiğini belirten Bakan Çelik, 8 Haziran 2008 tarihindeki sınava 905 bin 930 adayın katıldığını ve yapılan değerlendirme sonucunda 263 adayın 100 sorunun tamamını doğru yanıtladığının belirlendiğini bildirdi. Bu sonucun, İlköğretim Başarı Puanı katıldığında değiştiğini belirten Bakan Çelik, "Bildiğiniz gibi 5'lik not sisteminden 100'lük sisteme geçtik. Böylece milimetrik bir hesaplama yapma şansı ortaya çıktı çünkü 5'lik sistemde bazı haksızlıklara yol açılabiliyordu. 100'lük not sistemi üzerinden yapılan hesaplamaya göre ilköğretim başarı puanlarını ilave ettiğimiz zaman Türkiye çapında 500 tam puan alan öğrenci sayısı 97 olmuştur" dedi."

tmm?

ps: Bu sene fazla full olacağından ve aynı puanı alan kişi sayısı çok fazla olacağından,puanlar öss gibi hesaplanmış.Yani diploma notun 100 üzerinden belirlenmiş ve bunun okuldaki derecesine göre okul puanı verilmiş.
okb..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.