fistandantilus : Bir gün Bursa'da gece 12-01 gibi eve dönüyorum. Yanımda 19-20 yaşlarında birisi var. Ben genelde yanımda oturanların coguyla iyi muhabbet kurarım nedense. Çocukla konuşuyoum baya belalı birisiymiş. Otobüse daha sonra bayanlar bindi. Dedim yer verelim. Yok otur dedi. Ben bir kaç kere tekrarladım bu yine kalkmadı. Kadınların arasından bir ses bize bagrdı: İnsan bayanlara yer verir saygısızlar filan. Kalkmak zorunda kaldık. Çocuk bir kalktı topuktan vurulmus yürüyemiyor. Belinde de silah var. (Silahı gördüm.) Aslında cocukla baya iyi muhabbet kurmustum. Bursa'da birşey olursa gel filan hallederiz diyorduda. Bir daha ototübüste yanımdakilerle konusmamaya başladım. :) Biraz konuyla alakası yok ama paylaşmak istedim.
Aynen bende bursada oturuyom ve otobusle sıksık yolculuk yapıyorum hele bide bayırda :) Biz Kaplıkayada oturuyoz bursalılar bilirler aynen bole gelıoz yanımda küçük küsenlerımle giderken otobuste yer için bi kavga çıktı o arada sofor bi fren yaptı adam kafayı aradakı demirlere çarpıp kafayı yardı.sonaa bide hastaneye bıraktı sofor onu 15 dk lık yolu 1,5 saatte gittik :):):)
Enn sevdiğim şey şudur
Amca Geç otur nedense artistliğine şey yaparlar evladım yok sen otur [aslında istioda nedensiz bi şekilde yan cebime koy yapıo] iyi amca sen bilirsin :p Yerden olunmaz amca gt gibi kalır
Pertev sen cok yapıyon galiba bunu!!!!!
* kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etme:lol

en işe yarayan uyuma taktiği ama artık o taktik deşifre oldu walla uyusamda uyandırıolar :)
Death_Rider : Enn sevdiğim şey şudur
Amca Geç otur nedense artistliğine şey yaparlar evladım yok sen otur [aslında istioda nedensiz bi şekilde yan cebime koy yapıo] iyi amca sen bilirsin :p Yerden olunmaz amca gt gibi kalır

Konuyla alakası yok ama aklıma bir tane anım geldi. Dedem bir gün para çıkardı al harçlık yaparsın dedi. Bende naza yattım yok dede gerek yok filan. Death'in dediği gibi istemem yan cebime koy meselesi. Dedem benim cep yerine kendi cebine koydu. Sen bilirsin dedi. Bir içime oturdu anlatamam. Şaka maka fazla paramda yoktu o aralar. Bir dahada öyle birşey yapmadım.
Otobüse girdim okuldan dönüyorum arttk çanta aşırı ağır zıvanadan çıktım otobüs kapıya kadar dolu yani insan patlaması oluyo. Tam ortada baş örtülü bir teyze geldi diyo ki : "İleri gidiin ileri" ben yer yok nereye gidicez diorum. E o zaman çıkart çantanı al eline dedi. Bi kere çantayı elime alınca ben otobüste yuvarlanıyorum zaten hızlı gidiyo dengeyi sağlayamıyorum sağ elime alsam solda tutucak yer yok sol elime alsam tutulacak yere gidene kadar yuvarlanıom neyse. İşte önce dedim artık sinirden ölücem o sırada çanta ağır herkes üstüme gelior : "Zaten otururken rahat vermiyosunuz kaldırmaya çalışıosunuz. Ayakta ne alıp veremediğiniz var ?" şeklinde kendimi ifade ettim. Sonra biraz durdu işte sonra dedim : " farz edinki ben 200 kiloluk bir adam olsaydım bu sırtımdaki çantayla aynı yeri kaplıcaktım. Gene aynı muameleyi mi görücektim ?" dedim. Herkes sustu kim bilir kimler içinden terbiyesiz dedi bilmem ama kadına lafı koyunca benim içim rahat etti. Hayır biliyorum terbiyesizlik ama kadın bağıyıro yani ilkinde bağırdı böle çok gıcık lanet bi sesle bağrıyo yani yaşlı da değil insanı zorla zıvanadan çıkartıyolar. Hayır artık terbiyeyi geçtim burda en az 10-20 kg çantaylan geliyorum okula bide bazılarına bunu söleyince şöle bişey dio : "e ne zorun var bütün kitapları koyuyosun?" işte saçmalık. Ders programına göre en az 4 kitap ve 4 defter koyuyorum. Bide dosyalar proje mroje. Bıktım şu devlet otobüsüne sadece bu tipler yüzünden girmek istemiorum. Normalde yaşlı insanlara yer veriyorum hani yrüyecek halleri yoksa felan veriyorum yani öyle saygısız ahlaksız biri değilimdir. Ama bazı tipler var , baş örtüsünü takmış , göğüsleri yere kadar sarkıyor sürekli güllü allı pullu kıyafetler giyip yaşlı gibi görünen kişiler , hasta taklidi yapıyor yani bu kişilere gıcık oluyorum. Çünkü öyle tiplerki sen oturmasan bile bi bahane bulup ayakta bile sana bulaşıyolar.

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2007-11-12 14:41, 16 yıl önce)
@Xantier bence sen kadınların başörtülerine takmışın. Kadınları tanıtırken ilk ifade ettiğin şey baş örtüsü.
Xantier:
Ama bazı tipler var , baş örtüsünü takmış , göğüsleri yere kadar sarkıyor sürekli güllü allı pullu kıyafetler giyip yaşlı gibi görünen kişiler , hasta taklidi yapıyor yani bu kişilere gıcık oluyorum

Burda kadının kötü özelliklerini saymışın yani başörtüsünü de onların içine eklemişsin.

Bu konu fistandantilus tarafından düzenlendi(2007-11-12 16:56, 16 yıl önce)
Bende Basımdan Gecen Bir Olayı Anlatıyım.
Bu Olay Yaklasık 1 Sene Once Olmustu. Arkadaslarla Dolmusa Bindik En Arkada Oturuyorum Ben Arkadaslarda Ayakta duruyordu 10 dk sonra filan genc bir bayan bindi dolmusa, uzun palto, basortusu, gunes gozlugu ve nur gibi bi yuzu vardı yas ortalaması 25-26 Ben Kalktım Gecin Oturun Lutfen Dedim. Kadın Tesekkurler Dedi Oturdu. 2 3 Dk gecti aradan Kadın beni yanına cagırdı Kulagıma Allahım sana derslerinde yardımcı olsun zihin acıklıgı versin tarzı bi kac sey fısıldadı. ben biraz geri cekildim kadının yuzune baktım hayatımda oyle puruzsuz , bembeyaz bi yuz gormedim. arkamı dondum arkadaslarla sohbete devam ettim tekrar seslendi bana arkamı bi dondum kadının yuzunde hafif bir gulumseme vardı bende hafifce guldum , kadının eli gunes gozlugune gitti gozlugunu kaldırdı masmavi gozleri vardı yani yemin ediyorum hayatımda oyle bir kadın gormedim. gozlugunu tekrardan indirdi bende o sıra dolmustan indim ama tuylerim diken diken olmustu dolmustan indikden sonra
Silindi
Members
0
Olm sen fazla o sırlar alemini falan izliyosun bak :D hani şu iyilik yap iyilik, kötülük yap kötülük bul progrmları varya :D
Hic Sorma Sercan Yukardan Kendine Gel Diye Sinyalmi Gonderiyorlar Bilemedim :D
Adept
4.3
Ahaha, güzeldi Sercan xD
Ehuehh gerçekten güzeldi :)
evet otobustekı o baskılar yokmu anlatamam..
daha bugun yaşadım teyze yaşlı tutunuyo genc bı cock var 5 dk uyuyo 10 sn gozunu acıo teyze bakınca 5 dakıka daha uyuyodu teyze sureklı cocuga bakıo yemek bekleyen köpek gıbı.. cok kıl oluyorum..
ben kendıme yemın ettmıstım vermeyecegım dıye sebebi ise :
bi gün otobusteyım elınde bastonu olan toplumumuzun "canlı cenaze " ya da " 5 dk sonra ölür" diye tabir ettigi tiplerden bi teyzeydi..iyi hatırlyıorum..
otur gel teyze demıstım..
verdigi cevap hayret vericiydi..
"BEN YAŞLIMIYIM PİÇ!!!!" o günden beri yaşlılardan nefret etmiştim..
bi keresindede arkadaşıma benzer bi olay olmuş teyze ve amca otobus beklıyolarmıs arkadasm da konusmayı dınlıyo.
amca: cok da dolu ya napıcaz..
teyze: olsun bı enayı buluıruz..

sonra arkadaşım otobuse bınıyo ve outuruyo sansa teyze ve amcada aynı otobuse bınıyolar ve arkadaşımın yanına gelıyolar..
teyze : oglum biz yaşlıyız yer verırmısın oturalım dıyo..
arkadaşım da guleryuzle tabı teyze buyur otur dıyıp kalkıo . kalktık tan sonra da yanlız ben enayi deglim diyo :D
teyze baya bi kızarmıs :D
Silindi
Neophyte
-0.8
:D benim yaptığım espiriler hep kaliteli olur zaten :kork
Adept
4.3
Arada çıkıyor tabii birkaç tane...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.