konuyu dağatmayalım lütfen konuya geri dönelim
Bence Rp Hayatımın son 5 ayını mahfeden etkili bi lanet ve ailemle aramı acmamdaki en büyük sebep.. Role Play kavramından artık uzak duruyorum.. Kapılanlarada kapılmamalarını tavsiye ediyorum.. Hayal edemedigimden değil, hayallere fazla kapıldıgımdan..

Saygılar :)
oda bir fikir
Bence Rp Sizin Yapıp Benim Yapamadığım Birşey :)
Rp Scriptle Olmaz Rp İnsanın İçindedir Rp
Bunun gibi çok konu var arkadaşlar ama neyse.

RP, fantastik oyun oynamak demektir. FRP yani.

Bunun açıklamasına gelir isek, online oyun üzerinden herkes kişiliğini bilerek yaptıkları rol demektir.

Scriptlede alakası yoktur.
Silindi
Novice
1
rp diye bişe var ama :p türkiyede kimsenin bilgisi yok
abi rp nedir degilde. söyle yorumlaya Bilirim. 3 sene öncesine gidelim (: abi bankam'da 1'tane forstim vardı nebula zamanında iniyodum biniyodum moongolw'da binegime bankama koyuyodum cıkarıyodum o kadar zevkli oluyodu ki anlatamm bankama kariszma yapıyodum söz'de işte gercek rp budur. calınacakmı gidecek mi gercek dünyada terdüd ettigini bu oyundada yasıyosun onun icin heycana geliyosun şimdi 080a fire steed 2500 bilet. kasmak 10'dk almıyo neyse sapmıyalım konu dısına (:
RP kişinin kendine yakışanı giymesidir ki hakketden de budur kişinin kendi karakterini aslında olmak istediği kişiyi yaşamasıdır
Buxiun : Bunun gibi çok konu var arkadaşlar ama neyse.

RP, fantastik oyun oynamak demektir. FRP yani.

Bunun açıklamasına gelir isek, online oyun üzerinden herkes kişiliğini bilerek yaptıkları rol demektir.

Scriptlede alakası yoktur.

Bu söylediğin RPG tanımı oluyor, :)
Master
59.2997
Role play, Kişinin hayal gücünde yarattığı karakteri, kendi yarattığı hayat tarzını kendi karakterinde kullanabilmesi ve düşündüklerini oyun içerisinde yaşatabilmek,yaşatmakta olduğunuz karakteriniz ile o dünya üzerinde gerçekten dolaşıyormuşçasına hareket etmek ve karakterinizin konuşmalarını hareketlerini bu doğrultuda ayarlamaktır bence.
Silindi
Master
59.2997
RP , tey teydir ...
[Luciana] : RP , tey teydir ...

herkeze göre ayrı bişi :)
Adept
4.3
https://www.ultima-strike.com/

Sanırım aranan bilgiler var burada. (; En azından oraya koyduğum yazının amacı bu.
kişilerin kendi yorumlarını tercih ederim neroş :) yinede teşekkürler

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.