Yalnız arkadaşlar komik olan bu adamın uodaki nickinin wanquses de fo olması :D kendini baş sıraya yerleştirmiş ayrıca yaptığım pvpde ezilmişti çok iyi hatırlıyorum =)
Silindi
Members
-3
arkadaşlar en ii pvpciler türk değil run uo da adamla inglizce konuştum en ii pvpci adam tam 50 can adamın karşı rakibin 250 4 saat dayanmış
Ya Bi zmnlar cs de sanane serverlarında böle bir yarışma yapılırdı en ii playerler seçilir yurt dışına gönderirlir yapılan yarışmalarla hediyeler kazanırdı ve ünvanıda tescillenmiş olurdu
Ama Uo da böle bir şey olması söz konusu bile degil cok sayıda player ve cok turlu hile kullanımı oldugundan ve gerekli finansman bulunsa dahi playerlarin nasıl tespit edilebilecegi bir muamma
bence en gusel pvpci die bişi yoktur cs deki gibi konu aim olmadıgından her characterin kendine has özellikleri ve skilleri oldugundan kendi sınıfında char. ını en iyi kullanan player olabilir bunuda tespit etmek bence dünyanın en zor işlerinden birisidir...
Bence gereksiz bi konu mod arkadaşlardan ricam offtopic olarak kilitlemeleridir.
Gereksiz tartışmalar Boş beyinlerin eseridir...
Topic'i Açan Arkadaş Acaba Kaç Seneden Beri Bu Oyunu Oynuyorsun?Hangi Serverlarda Oynadın?Madem Cevap Vercektin nie soru sordun:D
Uo pvp olarak dengeli bir oyun değildir. Kimse ben silahım olmadan bi pvp yi kazanırım demesin. Vanquishing katana innox yeseydi hiç bi sw pvp kazanamazdı hada Ss 35 hp sökmese yada Spear katanadan hızlı 2 kare vurmasa .
Her serverda bir abartı vardır kimisinde lightning 30 hp alır pmage pvp yi kazanır kimisinde Vanq katna bol bulunur 3 vurur yada büyü attırmaz UO da denge die bişi yoktur ama Charını iyi kullanmak vardır Açık alanda Pmage dar bir alanda bir warrioru yere seremez imkanı yok [işini bilck 2 tarafta] Warrior açık alanda Pmage kesemez vs.

Uo Pvp değildir Uo actiondur Görüyoırum günümüz serverlardına innox atıp saldırmayı pvp sananlar var bu değildir
Uoda Action vardır 10 larca düşmanı öldürme yolu vardır
yaa tek özledigim F.tal war die bi server vardı orc Charımı özledim chainmail set + wrestlingle pvp turnuvası kazanmıştım finalde +9 katana & Halberd + blackrock lı bi wariora karşı ne günlerdi beee
Death_Rider umarım bişiler ifade edebilmişimdir bu anlattıgımla bence 2 mizde aynı şeyleri soluos ama yöntem farklı ama gerçek olanda bisim söledigimis tersini düşünen varsa kusura bakmasın
Sandy FireForge
Lila FireForge
Leles Discordian
Angel izahul
Schoulzen
Angel izahulü kestiydm pvpde :D
Aelin Darkness (Eskilerden.)
1.Ben
2.Ben
3.Ben
4.Ben
5.Ben
:lol saka gibi adam nick soruyor bazı saglam pvp ciler wardır herserverda aynı nıckı kullanmaz yada o admaın nıckınden 1 kac tane wardır pvp ci nick ı sorulurmu hıc :D
hayır bi serverın kendi forumunda sorsan anlarımda
Anemon : Yaşın kaç Uo Tarihindeki Diyorsun?

Dünyadaki diğer ülkelerde oynayan pvp cileri gördünmü? Pvp dediğin nedir? iki kılıç darbesi bandaj pot topuk topuk topuk!!!!

muahahahohohohsosofoeoosadkl :D (abarttım galiba gülmeyi (olsun...))
bana göre en iyi pvp cıler
1. Cüneyt Arkın :D
2.Kadir İnanoglu :d
3.Tecavüzcü Coşkun :D
4.Deli Böbrek :D
5.Polat Alemdar :d
en iyi pvpci? uoda Türkiye şartlarında bu söz konusu bile degil item farkı + lag + sunucu kalitesi vb herşey bunun için bi etken
Alla alla tamam bende dünya capında bi tane server acıcamda acıcamda hosting bulamadım =)
xleria yaş kaç?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.