arkadasım bu işin ilk 5 i son 5i mi olur... oynadıgım serverda en ıyı benım nolcak smdı... en ıyı pvp cıyım mı dıyım coluk cocuk meselesı herkes kendı ısmını yazar tabıkıde sacma başlık:no
Kendimde dahil şu adam benden iyi pvp yapıyor diyemem..
Herkez mutlaka kendisini veya arkadaşlarını veya ultima'yi öğreten kişileri yazacaktır..
Novice
-0.500001
Vlla pvpde Deil Ama Demin Basicin Bahsettigi Khradunlardan ii Acti Yapan Tanımam Ve Ozgurluk Doudren Den ii Pr.Mage Gormedim
valla pvp beni bayar işin RP sindeyim :D o yüzdende pure mage i warrioru laf olsun diye kasarım... Arklarla vakit geçsin diye =) +15 kaç tane silahım gider sususyom :D nasısa amacım pvp deil :D bide pvp ye cıktıımda sinirleniyorum :D O yusden pvp de yeteneim yok :D
Ama en iyi craft kim derseniz adaylıımı koyarım =) zamanında baayağı insana yardım ettim o craft çarımla =) uo yu bıoraktım ama en cok o craftımla millete yardım etmeyi osledim. Pvp çok kötü oulyo ya :D Çok ta saçma oluyo ben mage i yerim mf yle warlock ta gelir beni yer :D Besin zinciri gibi bieşy :P Herkes birbirine öldüünde küfürler ediyo sinirleniyo. :D hiç o kadar gerilemem :D RP yle yaşarım bn. Ama malesef gerçek RP serwerlarındada o rp tadını bulamadıım için uo yu bıraktm =)
Eski Uo Kalmadi Hep Pvp Eskiden Kac Kisi Oynardi Uoyu Simdi Pvp cikti neler oldu basimiza....
1-İsmet BadrumKeshleri
2-Wertanyus
3-KocaMorkar
4-Qwerty Dearlion
5-Wade Dearlion Ve Dearlion Ailesinin Bazı Üyeleri
erelbanu : 1:Sen
2:Ben
3:O
4:Onlar
5:Annem(Cok iyi Terlık Atar Tek Atar 100 hp) :D

:D
1) Andrew Frederick ( her nekadar Deniz Sağlamsada, Andrew PvP turnuvasında eşit itemlerle denizi 6 sny. de kesmiştir.)
2) Deniz Imamoglu ( Aynı guiLddeydik Kenk's 4eveR ve 2 Kişi Gayet güzeL 2 guilde saldırabiliyorduk.)
3) Kelebek ArchAngeLs a.K.a Equinox ( PvP Si En az Deniz Kadar sağlamdır.
4) Laxity Labamba
5) Greenday Takashino

Bu arkadaşların Bir çoğu nebula , noir , Arcadia gibi büyük shardlarda oynayıpta ismini duyurmuş kişilerdir. şimdiki serverlarda kasmak kolay. ßunLar Eskilerin Playerlarıdır.
:bagirma2007 den kalan konuyu yukarılara taşıdığın için en kral sensin haji
Öncelikle Herkese Selam..

Adım gecmis biseylerde ben yazayım dedim tarih yanlıs yazılıyor cunku.. Alpex in beni golemlerle kestigi dogrudur ffakat 5-6 kisi kovaladıgımız yalandır tek basıma reskill attıgım dogrudur Pvp 1.lik ödülü Zosunu Kestigim dogrudur tabi zostan önce alpexi kestigimde dogrudur :DDD sonrasında alpexin ya hacı yeter artık bende tellioglu olucam demesiyle ailemize katılmasıdır mevzuu :))))) neyse hersey biyana alper yakın arkadasımdır. sonrasında gelelim gördügüm nicklerin %90 nını anımsıyorm 3-4 senedir oynamıyorm asagı yukarı eskisi gibi zevk vericeginede inanmıyorm bende dotacı oldum. imam en iyisi falan demisler bide imam mı freederickler 6sn de kesmis fln imama da freedericklerede İmama da kellindeli sorun onu söyleyen arkadaslar herneyse zaten yeni uocuları pek önemsemiyorm hic birinin bizim seviyemizde oyuncular olduguna inanmıyorm ben onların 3.rd party programları yuzunden bu muhtesem oyunu bıraktım... Do Urdenleri Gördüm KAdim dostlarımdır fakat nooblardır Pure Mage En iyisi fln denmis onların geneli Archer ve Pure Warrior oldugunuda burdan sizlere bildireyim..ve inanıyorm Warlock olmama ragmen Pure warrior Characterimle Tarihin En iyi Pure warrior - Pure Warrior PvP sinide Drizztle 2.5 saat süren teke tek kapısmamızdır sonucunda onun Bandage i bitmistir ve Galip gelen benmdir 5-6 ay önce denk geldigimizde drizztle bu konuyu konusmustuk tekrar =) neyse hepinizi seviyorm tekrar güzel bir server olursa oynamayı dusunurum görüsmek üzere kendinize iyi bakın.
hopp 2 sene geriye :D en iyi player benim dir benle oynayanlar bilir sadece :D
Bana Göre En iyiler
1.Playboy Rose Won Crazy Rose Won ikilisi bu adamlar actiondada pvp dede cok aktifler. Ayrıca bu arkadaslara sıradası diebilirim.
2.Leles Discordian
3.Deniz İmamoglu
4.Sandor Unforgiven
5.Valarfoll (Nebulanın en iyisi)
Burda Böle Bos Cene Yapacagınıza Gelin Toplanın www.rise.gen.tr action kopsun görelim :D
Nebulada oynadığım için sadece nebula için yorum yapıcam Nebulanın eskı halınıde bılmem o zamanlar noobduk :D Bu yazki actiondan olan izlenimlerimi aktarıcam

panps nebulanın en ıyısı valarfoll yazmıssın gerçi adamların soy ismini bile yanlış yazmışsın Valorfall onlar ve onların guıldı bızım yuzumuzden yıkıldı :D

Herneyse benım görüşüme göre nebulanın en iyileri;

Leles Discordian 1-2 defa kesebildim herifi oda karambolde :D
Shoulzen
Birde bi tane mage vardı ismini unuttum :D:D

Bu konu Zerox tarafından düzenlendi(2011-10-14 10:55, 12 yıl önce)
coco bango , laxity labamba, immortal discordian, spaq, psikonight blade, zehir fehre

bunlar iyiydi ya.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.