Xleri Wanqueses kendisi oldgu için yazmış ama o kadar onursuzki kendinden iyileri yazamayacak kadar :no
:) Bu isimler kim yav hepsi eskiler Yeni nesil war

Cridle Of Filth / Tranquillity Melancholy
Kuchy Melancholy / Roby Melancholy
Moonspel Melancholy
Cyclone Melancholy
Gotohell Melancholy

Okey...
bende rp takılam :D

1-drizzt do'urden
2-adlarını unuttuğum ama soyadları aklıma kazınmış olan aile (Kharadun ve onların guildi The Golden Smaug)
3- ve Tellioğulları(hiç sevmezdim ama yeni başlamışdım oyuna bunları kestiğimdeki mutluluğumu anlatamam ps: ayda yılda bi kesiyodum)

Eskiden ROW da oynayan tanır bunları (orta dünya sunucusu) ama bu aileler benim oyuna sarılma nedenim
Ben
Sonya Royal
Artık Pvp Serverlarından Zevk Almadığım İcin Rp Oynuyorum .. Ama Gercektende Uo Da Kral Mral Söz Konusu Değil Bence :) İlk Başlayan Adam En İyi Adamı Bi Lag Tutarsada Kesermi ? Keser :D
Benimkilerde o dediğin serverdan.
Uzatmaya gerek yok kısaca Ba's ailesi.
2 kişi daha varda oyundaki isimlerini unuttum
birinin adi seko[serkan] pure mage
digeri kasap(deli mage:))Serverin sonlarına doğru admin olmuştu onunda ismini hatırlayamıyorum çok eskide kaldı.Basic senin gibi bu kişilerde beni bağladı bu oyuna :)
Abi ben fazla tanımam ama Deserter Delequante De'Huner üstünede tanımam
adam era.dr'da pvp turnuvasına 2 acc ile katılıyor sonra finalde onunla eşleşiyor
:D valla ya ne günlerdi actionun action olduğu zamanlar falan :D aileler kapışırdı actionda bazılarıda gelir öle aileye yaranmak için corp por çakardı aradan öldürürse aile onun peşine düşerdi falan :D
Bir arkadaşın dediği gibi herkesin parlak dönemleri vardır.

bkz: plevel=7
Basic : bende rp takılam :D

1-drizzt do'urden
2-adlarını unuttuğum ama soyadları aklıma kazınmış olan aile (Kharadun ve onların guildi The Golden Smaug)
3- ve Tellioğulları(hiç sevmezdim ama yeni başlamışdım oyuna bunları kestiğimdeki mutluluğumu anlatamam ps: ayda yılda bi kesiyodum)

Eskiden ROW da oynayan tanır bunları (orta dünya sunucusu) ama bu aileler benim oyuna sarılma nedenim

hee ben tanırım onları :D Golden smaugu ismail abi kurduydu Smah Kharadun :D

Telli oğullarıda 4-5 kişiydik zaten gerisi hep aynı kişiler :D

Alpex(ben)
Kellindell
ford
omega
barret
Shinji

hatta 1-2 foto :D

https://m.1asphost.com/alpex/turnuva%20odulum.JPG
https://m.1asphost.com/alpex/Baretle%20ben.JPG
alpex? hocam şuan özür dileyesim geldi az küfür etmedim sana :D valla çocukluk biliyosun yeni başlamışız falan :D

şeyi hatırladım şimdi düz tek odalı eve guild kurmuştun :D çok gülmüştüm ona. hep güzel anıları hatırlıyorum evde hatta rohanın altına doğru köprüyü geçinceydi. tellioğullarıda isengardın orada takılırlardı orada sarı bi ev vardı. arcana(doğru yazmışımdır inşallah) zamanında bankaya adamları sıkıştırıp 6 golem açmıştı ya sen ya kellindel :D

eskiden daha zevkliydi ya uo valla şimdi mumla arıyorum o ortamı :D

not: solakmısın hocam ters koymuşun herşeyi :D
eyw hacı oyun bu olur oyle cinnet zamanları :D benimde arkadaş söyledi şimdi siteye epeydir uğramıyodum isim geçti dedi ona baktıydım :D evet ev yeri doğru isenguardın orda action oluyordu hep Thorianlar yeni yeni türüyodu yan yana ev koyduk uyuzluğuna :D guild attık bide şamata olsun diye :D

Ahahah golem olayı yayılmış :D ben kellindellerle düşmandım o zaman isme bakarsan alpex moraiterni ozaman tellioğlu yok onlar 7 kişi beni kovalıyodu, mordor bankadan içeri girdim onlarda kapıyı kapadılar kaçmiyim die :D 7 kişi girdiler içeri 6 tane golem çıkarıp sayıyı eşitleyip kesmiştim hepsini :D macrolarım vardı golemlerim ismi a b c d e die a kill b kill c kill die kal ort yada an grav basana ayrı bi golem çıkarıyodum :D

evet eskiden zevk alıyordum 40-50 kişiydi server adam gibi arklıklar oluyodu adam gibi action oluyodu adam gibi player oluyodu şimdi nerdee nanay :)

yok solak değilim EMir (barret) kıllığına oyle istemişti o tarafa almıştım :D
işde o içerde bende vardım :D ölenlerden biride bendim :D kellindele yalaka dolaşıyodum ozamanlar bi girdim hepsinin peşinden çat diye yattım :D yayılma değil direk içindeydim:D msn [email protected] eklersen konuşalım birz sizin olduğunuz yerlerde actionu özledim :D
hee peki ekledim :D sende golem dayağı yedin yani :D
1.DarkMage
2.Sophie Yakuza
3.ZeKe
4.Lea The Best
5.Spawn Of Satan - Yabancı biriydi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.