Banned
-3
1 : Amenstes : Regosinoma D'la Arews Souza
2 : Amentes : Saviola Delequnte De Hunter
3 : Amentes : Abuzer Kadayif ( Anıl olarak bilinir orjinal Abuzer Kadayif)
4 : Amentes : Garuda D'la Arews Souza
5 : Anumar Bonaporte ( Sanırsam böyleydi )
Neophyte
26.6001
Amentes için bu sıralama oldukça yanlış, öne geçecek başka isimlerde vardı : )
Bu platformda en salak 5 i secebilirmiyiz nasıl olur diye merak etmiyor değilim 4 senelik konuyu hortlatmak off sizce en iyi pvp ci kim zaa bune ya :()
Neophyte
26.6001
Oldukça saçma bir düşünce. Konu direkt 2007'de açılıp kapanmamış. Zamanla cevaplar da atılmış. Hem öyle olsa ne olacak konu adı üstünde sohbet&geyik bölümünde zaten. Gereksiz görüyorsanız başlıkla ilgilenmezsiniz.
Banned
-3
Ghlahn : Amentes için bu sıralama oldukça yanlış, öne geçecek başka isimlerde vardı : )

Bizimz amanımızda bunlar vardı.Sen amentesde kime iyi derdinki ozamanlardan.
Neophyte
26.6001
Regosinamo ile Salovola'ya lafım yok onlarda iyilerdi ancak bu isimleri 1,2,3.. diye sıralamak detay gerektirir bana göre. Silva Mithrandir, Arteris Kafa Koparan, Jimmy Valentine, Massacre Jeffrey Brotherhood, Osiris Bloodyface.. gibi isimler hatırladığım kadarı ile öne sürülebilecek isimler arasında. Tabi herkese göre farklıdır bu isimler
Banned
-3
Silva Mithrandir ovv bunu unutmak aboo yaw adam tek başına +15 halberd ile arkadan 10 15 kişi kovalırdı tek başına keserdi ne günlerdi yanına gider abi lütfen kesme seni izlemek için takip ediyorum derdim hey gidi günler :)
Immortal Discordian, iyi oynardı iyi :)
Novice
-0.500001
Nuriyi (baira) liateye eklemezsek ayip olur sahsen daha iyisini gormedim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.