ahah bi tavuk bulyon denedım tadı guzel dedı deneyenler oldu 2. bikonu acıp guvercın pisligi deneyin dese onu bıle dener adamlar :lol :D:D:D

tavuk bulyon irenc flan deıl asıl japonların olu dogan bebeklerı yemelerı ıgrenc ..
bı arkadasım slayt gonderdı adamlar 10000-12000 yen den satıyolarmıs :kufurbaz
alan srfszlerde yıyolarmıs ulan ne midesiz adamlar :kufurbaz

Bu konu badboy07 tarafından düzenlendi(2007-12-06 16:24, 16 yıl önce)
Master
59.2997
Böcek yiyen adamlardan daha başka ne beklersinki?
O böcekler sayesinde dünyanın en zeki insanları orada doğuyor , büyüyor..
Evde tavuklusunu bulamadım :D etlisi vardı etlisi manyak bişimiş :D herkeze tavsiye ederim birde sakın yaş hamur mayasının tadına bakmayın :S:S:S acayip bişi ya midem bulandı :S
Ben coffe mate yiyiyorum hani nestle nin nescafe için üretilen o güzel şeyi bağımlısı değilim ama yani yemezsem rahat duramam :)
@dtuncer sen süt tozundan bahsedıosun sanırım :D o bulunalı coook oldu :DD:D:
@malapagos sende ye ozaman ...
Novice
0.6
dtuncer : Ben coffe mate yiyiyorum hani nestle nin nescafe için üretilen o güzel şeyi bağımlısı değilim ama yani yemezsem rahat duramam :)

Bağımlısı değilim ama yemeden duramam ne demek anlamamak ben :D
Stream-ex : Geçen gün okulda toz halinde yapılan dondurmalardan dağıttılar bütün okul yedik onu sabremeyp toz olarak gayet güzeldi (:

@stream ex

süper abi ya dr. oetker amauha eve gidip yaptım dondurmaları yedim güzel oldu valla sendeki bu açlık ne abi:)
ben bişi buldum simdik elinize birazcık kabartma tozu dokun ve birazcık dilinizi deydirin acayip bişi oluyo hmn deneyin bence
Mistick : ben bişi buldum simdik elinize birazcık kabartma tozu dokun ve birazcık dilinizi deydirin acayip bişi oluyo hmn deneyin bence
İğrenç bir tadı var + dilinizi yakıyor , bence yemelisiniz xD
Earl :
Mistick : ben bişi buldum simdik elinize birazcık kabartma tozu dokun ve birazcık dilinizi deydirin acayip bişi oluyo hmn deneyin bence
İğrenç bir tadı var + dilinizi yakıyor , bence yemelisiniz xD

Earl Mistickin dediğini gidip yaptınmı hemen :P
Silindi
Members
-3
Birde şu var.Sakın yapmayın.
Hani şu hazır helvalar varya, he işte onu yedikten sonra sakın gazlı bir şey içmeyin!

Ağzınızın içi davul gibi olur xD
Silindi
Members
-3
Manyaksınız siz ya :D

Vallaha evde yokmuş :D olsaydı yerdim ayrıca anneme sordum annem o yenmez diyo :D
Nebiliyim yeni tadlara açığım , gençliğin verdiği heyecanla deydirdim dilimi kabartma tozuna.
Silindi
Members
1
Dikkat et!
Fazla kapılma gençliğin verdiği heyecana :huh

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.