Silindi
Sen manyakmısın abicim ya :D
ne var ya ! arada yerim çekirdeği kabuğu ile yutarım arada... :yes
bak o arı olayuını afrikalılar yapıo :D:D:D
ama onlar keyfinden yapmıo tabe :(
Yaws Tavuk Bulyon hmmm... buldum

Hamsi Dolmasi :D

Alin Acayip Bi Yemek Daha
Annem Kek Yapar Yumurta Şeker Ve Un Döker Kek Pişmeden Önce Elimi Daldırır Yerim Süper Oluyo Daha Malzeme Var xD Çiğ Patlıcanda Yiyin Onunda Tadı Güzel. Bu arada Kapıcı Amcaya Söyledim 3-4 Kutu Tavuk Bulyon Alıcak Ve Ben Açıcam 70 lik rakı kırıcam cevizimi yicwem tavuk bulyonumu "z*kem böyle hayatı beyaaw" xD Direk kafa Olucam
Michaell : Sen manyakmısın abicim ya :D

Deli olm deli :D tinerci sandı herif bizi :D
La Allah Belanızı Verecek. Tavuk Bulyon Yedim Özenip Okula Giderken En Başta tuzlu fıstık gibiydi sonra tavuk tadı geldi okulda 4 kere kustrum eve gönderdiler Nedir La bu
hahaahahahhhhahha :D:D:D:D
Raskol'a güle güle diyelim , kendine tavuk b.k larıyla başarılar.Delirdi çocukcağaz , u-s'ye zarar.
Tavuk Oku Oku şu ok varya o :D

Adam (yada kadın) 'ın elindeki..
Başka yenmiyecek yiyicek biş iyokmu yiyelim :D
Raskol mesaj tarihine baktım ve anladım ki senden önce müthiş tavuk bulyonun tadına bakmışım.
Benimde karnım kazınıyordu evde yemek yoktu ve de canım annemi bekliyordum, dolabı açtığımda rafta 1 yumurta 2 tane tavuk bulyon bir tane et bulyon vardı, yumurtayı ellemedim(illeki lazım olur) tavuk bulyonu açtım hafif tadına bakayım dedim ve küçük bir parça attım ağzıma ve çok hoşuma gitti, böyle böyle bir tane tavuk bulyonu bitirdim (açlıktan ne yapacaz :), anlıyacağın bağımlısı gibi oldum hafif saçma gibi ama gerçek :P

Not: Tavuk bulyondan sonra et bulyon denemeyin! çünkü hoşunuza gitmeyebilir..
Not'un çok güzel.. :D
Master
59.2997
Herkez yemiş maşallah. Bir ara alıp denemek lazım xD
@Mistick

Öm'ine cevap yazdım..!!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.