Silindi
Serverın Carpılsın Insallah Hadi Bedduaya Gecelım Sımdı :) Yıne Uyarı Alıcaz Off...
O sıralı otogazdan bide sana döşesinler tam güzel olur :D
By Orderyus yanlız he.. İsme bakın hizaya gelin.. O bikaç seneye kalmaz ordinaryus fln olur.. fazla konusmayın basımıza bela almayalım xD
Güzel espri ;)
Silindi
Members
0
Emre Cakmagı Getır Yavrum Furkan Gazı Tam Spherenın Ortasına Sık Flame Sende Atesle.... Yalova Gulu Motoru Sıkı Tut Bırazdan Calısıcak Ha Gayret Ozgur Sende Yeni Bır Scp Yaz Mişelcim Sen Otur Izle. Neran Sende Hepımıze Toplu Uyarı Ver Tmm dır Sponsor Gayet Iyı Calısıyor :) Yıne Sacmaladım Off
kixos calmıs lennnnnnnn :D allah belanı versünnnn ulen allah bi dedigini 10k etsunnnnnnnnnnnnn püh sana püh sörvırına pühh nickine xczxczxcadfdsafsdfa sdfzuahah
Bu atiker otolu gaz sistemleri hangi diziyi sunuyodu :D

Sizin serverla ne işi olur
İşin komik tarafı başlık sohbet-geyiğe açılmış. Yani istediğiniz kadar geyik yapabilirsiniz. :yes:yes
Silindi
Journeyman
1.3
Zaten Geyık Yapıyoruz Sen Ne Sanıyordun :)
geyik time lemmm
ByTymaron : Emre Cakmagı Getır Yavrum Furkan Gazı Tam Spherenın Ortasına Sık Flame Sende Atesle.... Yalova Gulu Motoru Sıkı Tut Bırazdan Calısıcak Ha Gayret Ozgur Sende Yeni Bır Scp Yaz Mişelcim Sen Otur Izle. Neran Sende Hepımıze Toplu Uyarı Ver Tmm dır Sponsor Gayet Iyı Calısıyor :) Yıne Sacmaladım Off

Alıcagın olsun ByTymaron niye ben ateşliyorum xD bişeymi ima etmeye çalısıosun... Ateşle alevle işim olmaz benim töbee xDxDxD
Silindi
Journeyman
0
Baska Ateslemeyı Bılen Yokkı :)
ben ben bennn varımmmm :(:(
Eeuaheauhah xD
Ayakcı yaptın beni çagmagı getir fln.Amaaaaaaaaaaa niyaptın laynnn :kork.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.