yanlız bi still var bende ama iki kişi lazım tek yaparsam popom yanıo :(:( biri çakmagı tutuo arkama bi patlatıorum gazı voşşşşşşşş anladın sen onu oke bide çakmak var o kolay bide kibritle cok pis hareketler yaparım abeyy
Silindi
Novice
0
Yhaf bu Calısmıyor Ztn Bozuk Ne Bıcım Sponsor Bu Yhaf.... Olmaz Olsun Boyle sponsor Rexos Sana Zahmet sende Bı Barkad Cay Getır Yhaf Bak Caylar Sırkettenmıs Nerde Beles Oraya Yerler... Emre Ayıpsın Olm Sende var Yha Ozmn Senle Bı Destek Verekte Su Sphereyı Calıstırak YOksa Calısmaz bu Sımdı Bunun Evenlerıydı Gumplarıydı Itemlerıydı Falan Furkan Gıt Cakmagı Getır Nan

Duzeltme=Rexoscum Senınde Amma Marıfetlerın Varmıs Ama O Islerı Burda Yapma U-s Falan Yakarsın Allah Korusun Bagımlılık Yaptı Zaten Bıze Sonra Bız Naparız
abey çay ne olsun demleme mi poset mi posetse deren ve lipton var kusura kalma abi :(
Bu böle çalışmıycak aşşa dogru vurduralım bi marşa bas ardıl.
@Rexos
Tavşan kanı demleme olsun evladım.Bu arada şekerler de şirketten mi şirkettense ben 5-6 kaşık alıyım.
ya ben hiç avşan kanı görmedim ondan nası yapılır bilmiom poşet çay yapsak :(
şirketten abi tabi 5 6 tanede cebe at
Silindi
Novice
0
Emre Olm Vurduruyom Calısmıyor Bu Ne Is.
@Rexos Sende Vur Dedık Oldurdun Allahtan Beles Dedık *Caktırma Kutuyu Cebe At Evde Seker Bıtmıs*
Tmm lipton salla 2 tagne 5 kasık da seker at büyük kulplu bardakda isterim ona göre.(Lipton kutusunu getirmeyide unutma.) :)

---
Ardıl olm bundan bi hayır gelmez salla bizmi ugrascaz yaw :D.Hurdacıya satak 3 5 lira sigara parası cıkarsa ii olurr. :D
Liptonlar pahalı lan adamı iflas ettireceksiniz. Dün aldım 25 tane poşet çay 3.1 ytl.
Şaka maka Kurtlar vadisi nin Sponsorunu Kapmış adam =)
Furkan nerde ya.. Özledim adamı..

Topicin icine ettik ztn bare iice konuyu daıtıyım xD
@CrazyDream Güzel bir noktaya parmak basmışın. Tebriklerde çek artık parmağını. (Gece gece anca bu kadar oluyor. )
Silindi
Journeyman
1.3
Burak Olm Ben Sıgara Icmıyon Benım Dukkana Nargıleye Tutun Alalım Olm Bır Tane Kutusu 6.5YTL Olm 15 Tane Nargile Var Para Lazım Tutun Icın Cok Pahalı... Furkan Salla Olm Beles Bırsey Olmaz Sırket Dusunsun

@CrazyDream Aklın Alıyormu Kurtlar Vadisine Sponsor Olan Sırket Gelıcek Uo Serverına Sponsor Olucak Etki Tepki Meselesi Gibi Birsey Bu

@Flame Boyle Sacma Konu Oldumu Tabi DAgılır Ama Adam AKıllı Konu Oldumu Tartısılıyor
Tamam yaf gece kuşlarınada yazıyım son bi yazı sonra çekcem barnağımı

Tanıdık Vardır alla alla =) gece gece bi matrak yaptırmıonuz adamın verdiği isim o kardeşim =) bende biliorum olmucağını napiiim alla lla uyuom ben ya hıh
@CrazyDream Dorğu söylüyor. Kurtlar Vadisi'ne reklam veriyorlar. Hazır Kurtlar Vadisi demişken bende bari izlemediğim bölümleri izleyeyim.
Silindi
Journeyman
1.3
Neyse Yha Sallayın Konu Ztn DAgıldı Caylar Nerda Kaldı Lan Ne Bıcım Sırket Bu Puff Olm Burak Bosver Beles Dıyıp Kandırıyor Bunlar Bızı Cay Falan Yok Ortada Ben Dedım Sana Bozuk Bu Dıye Bak Vurdurduk Yıne Istop ettı Olm Suna Bı Aku dolduralım...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.