Novice
-0.500001
Sevgili Gunluk Seni Cok Seviyorum Bugun Cok Mutluyum Okula Gitmedim Neden Mutlu Oldugumu Bilmiom Ama Mutluyum Iste Belki Aksam ki Hadiseden Kaynaklıdır Belkide Sabah Ekmek Almaya Giderken Gordugum Kızdan Nolursa Olsun Mutluyum Iste..
Sevdiim Kız OYdu O kalcak ömür boyu bu böle devam ederse acıdan yaşiyamam günlük bn anlıosn dmi bni blıorm anliosn
sevgili günlük
günüm herzamanki gibi bogtan gecti
Sevgili günlük ;

4 günlük gripten rapor aldım ve bu son günüm :'( Ertesi gün okul var yine. Defterlerden yazacagım ve sınavlar üst üste biniyor. Ne yapıcağımı bilmiyorum. Yardım eT :S
Sevgili Günlük ;

Bugün 6 Kasım 2009 Cuma ilk defa bir pc başında sabahladım. :D saat sabah yedi olduğunda sarhoş gibiydim kendimi yatağa attım uyandığımda ise öğlen 12 idi. :D
Novice
-0.500001
Gunluk nbion hayat nasil dstu?

Ben mi? Herzaman ki gibi bugun okulda neyi farkettim bilion mu gnluk kardesim dedigim kiza asik oldugumu ama ondan ote bu okulun basket takimina girmez olaydim yrin hazirlik maci var bize son dakka islak sahada islak topla antermn yaptiriolar okadar usuom kii suan ne yptigimi sorarsan bsksehir-bakirkoy arsnda gidip gelen 98 in en arksindaki 3 lu koltugun en saginda oturuorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.