Sevgilisiz Günlük...

Tam 4 saat 30 dk sonra kktcden ingiltereye gitmek üzereyim üstümde ağır bir heyecan var ama meydanı Hp-Nexiel e bıraktığım için kaygılıyım.Ben zaten hayattamıyım bilmiyorum.Nexiel abimi çok seviyorum ona ve tüm u-s ailesine bol yaşam diliyorum.2 ay 10 gün konuşamaya biliriz herkese iyi günler... :D
Sevgili günlük moralim çok bozuk anlıyormusun beni sabahtan beri format atmadan önce birisinin yolladığı şarkıyı arıyorum ama bulamıyorum....
bana kızzz bulunnn !!!! msn plss kız msn si pls!!:D:D
sevgili günlük
ilk önce seni up ederek güncellemek istiyorum

şuanda çok sinirliyim ve sana yazma gereği duyuyorum.yine her zamanki gibi okuldan çıkıoruz arkadaşlarla.çocuğun teki bana bulaştı orda o çocuğu 50 kişi çağırıp iyice bi sopa atasım geldi ama arkadaşlar tuttu.ondan sonraki günde sınıftaki tüm kızları kankam yaptım :D.çok mutluyum.kendimi playboy gibi hissediorum :D.işi gücü bırakıp böle bi hayata başlamak istiyorum :D.sevdim kızlada iyice yakın temas halindeyim.yakında serverda açıorum.şuanlık hayatım süper
Sevgili günlük,benim hayatım ne kadar zor bilemezsin.Hayatımda 4123123 tane iş var.Hangisini yapsam diye düşünemiyorum ? Kafam karışık bana yardım et...
sevgili günlük büqün okula gittim edebiyattan sınaw oldum iyi gibi geçti. sonra bölüme gittik hoca bizi serbest bıraktı arkadaşlarla cıldırırarak ultraslan cektik biraz makarayada vurduk sonra eve geldim yemek yedim elimi filan yıkadım sonra u-s girdim birine - karma vercektim - karma başka arkadaşa gitmiş olmuş birşeyler sonra tekrar cıktım dışarı ve eve geldim u-s gece kuşlarını uplamayı düşünüyorum.
Sevgili günlük ;

bugün cok b..tan bir gün daha basladigini hissediyorum neden bilmiyorum ama icime doguyor sanki cok sıkılacagim ve mutsuz olucagim gibi geliyor. Neyse senide dertlerimle yormiyim günün ilerleyen saatlerinde zaten yazisiriz..

Evet tekrar ben sevgili günlük ;
Bugün üstte yazanin aksine suana kadar süper gecti ; ilk önce arkadaslarimla güzel bir yemek ardindan Pes (ilk kez oynadim ama 3 macida kazandik / 2vs2 ) oynadik ve harikaydi ^^ daha sonra ilk kez otobüse binmeye karar verdim otobüse binerek eve geldim( genelde minibüs kullanirim) suana kadar gercekden güzeldi derken bir insan ayni anda hem sevgilisi , hem kankasinin sevgilisi hem annesi hem babasi hemde kankasinin sevgilisinin arkadasi ile kavga edebilirmi :D cok sinir bozucu ve sacma sebebler yüzünden hepside.. Neyse günlük senide baymiyim simdi seviyorum seni hadi kal saglicakla/Tüm U-S esenle kalin..

Bu konu Malapagos tarafından düzenlendi(2008-12-07 23:38, 15 yıl önce)
Novice
-0.500001
Sevgili Gunluk...
Bgn Guzel Bi Gun Olması istegiyle Kalktım..Nese ii Bigun Olcagı Daha Basından Belliydi Cnku 2aydır Bindiim Otobus ilkkez Bos Geldi Ve Oturabildim..Nese Okula Gittim Ve ilk 2 ders Bostu Gercekten Gusel Birgun..

Sonraki Ders Turk Edebiyatı idi Ve Sınav Sonucları Okunacaktı,Okundu Veee 34 ,30 kisilik Sınıftaki 20 Zayıftan Biride Bendim Lanet Olsn ama Hala Hayat Gusel Dedim Ve Devam Ettim Gecen bir Tenefusun Ardından Tarih Yazılıları Acıklandı Vee 42 Bir Lanet Olsn Daha Ama Busfr Cok Sınırlendim

Gunluk Sna Bir Soru 13 Yazılının Sadece 3 u 2 Diger Hepsi 1 Annem Ve Babam Bunu Bilmior Nabmam Lasım Sncede intihar Etmelimiyim??

Sana Bir Gunluk Musade Cvbı Yarın Alacagım Simdi Derse Oturuom Hade byes..
Şevgili Yünlük;

Bugün aşkımmmmmmmmm'ı gördüm gibi oldu ama göremedim:con kaçırcam ben bunu kafaya koydum xD eee yünlük sen napıyosun? Michaell abin uğramıyomu sana hiç :no hayırsız anten :no neyse bukadar şimdilik hadi gömdüm sana yünlükcüm.
:bagirma
Sevgili Gunluk ;

Yakinda Sozleniyorum

Benim sorunum nedir manyakmiyim Sozleniyorum :S ????
Sevgil Günlük ;

Sırf bu Slazer'in hali ne olacak diye sormak için buraya kadar getirdin beni :((
Sevgili günlük , alışık olduğun üzere yine " bugün " başımdan geçenlerden bahsedicem sana :
Haysiyetten yoksun arkadaş çevremin oturduğumuz bardan oldukça yüklü hesabımızı ödemeden sıvışma öneresine herkes olumlu cevap verdi ; hesabın bana patlamasından korkaraktan onlara uymak zorunda kaldım . Kalabalık ve kargaşayı fırsat bilip tam kapıya dayanmıştık ki ; arkadan gorilimsi bodyguard ımız arkadaşlar hesabı ödemeden nereye gidiyoruz diye pöykürüverdi .
(Önden gidenleri suçlayarak) - " Şeeyy , eehh arkadaşlar yalnış anlamış biz daha oturuyoduk . " falan diyerekten kıvırmaya çalıştık lâkin yemediler . - " Ama ayıp ediyosunuz . " , yalnış anlaşılma var falan dediysek de ; " Sorununuz varsa dışarda halledelim bilader . " tepkisini aldık .
Hesaba da bi güzel ilave yapmış goril arkadaşlar ; hem rezil olduğumuzla hem de kazıklandığımızla kaldık .
Sevgili günlük sana arkadaşımı söyleyeyim bana kim olduğumu söyle .
Sevgili günlük gece uyuyamadım sabah o uykusuzlkla okula dogru ilerlerken kapının önündeki .... müdür (. sakallarını kestir gel dedi ve jlet alcaım bi yer yokdu sikdiri çekdim şmdide cafedeim^^

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.