Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

@Earl
ahaahahahahahaahahahahahahhaahahahahahahahahahaaaaa xDxDxD çükümüz gittimi şimdi:uhoh Hadi lan senin demenle çükmü koparmış :D
Prostat olsun ozaman.|-)
Ali3n : earl death-knight yapmıştır ama onun çükü yok kopmaz

Bir kere ben yapsam p.m. atar helallik alırdım :D

Ayrıca çüküm var senden daha büyük bana int. cafeden webcam açtırıp sapıklık yaptırma burak
Sevgili günlük;

Sanırım aşık oluyorum. Duygularımın hiç bu kadar kabarık olduğunu hissetmemiştim. :)

Allah buradaki herkesin karşısına ölümüne sevebileceği birini çıkartsın.
Silindi
Members
0.6
Şş günlük;

Ya hocam millet aşık oluyor.Ben neden olamıyoırum ha ? Nası olacak günlük böyle.Hep tek tabanca.Sıkılıyorum günlük.Bunaldım yav.Şehir üstüme üstüme geliyor.Çekip kurtarsın birisi beni burdan.

Yahu günlük bu ne biçim şehir yav.Olumsuzluklara bak;

-Deniz yok.
-Kar yağıyo
-Sürekli yağmur yağıyo
-Hava soğuk
-Ev zaten şehrin 20 30 km batısında.Eryaman diye bi yere geldik.Ankara sanıyodum kandırmışlar.
-Kimseyi tanımıyorum.
-Yalnızım.

Yardım et günlük :(
Sevgili günlük;

Micheall'in yalnız olmadığını söylemek istiyorum. Aşkın ne zaman nerede karşına çıkacağını bilemezsin. Her an her saat her saniye olabilir. 2 sene sonra ilk defa biri ile çıkıyorum. Sabreden muradına erermiş derler. Sanırım doğruymuş :) Micheall'a biraz daha sabır dilerim :) Umarım hayatında istediği gayelere ve AŞKINA ulaşır....
Silindi
Members
0.6
Hocam ben çok sabrettim boşver ;-)

Ben artık isyan modundayım.
@michaell
olm sercan noldu low:huh

sevgili günlük,
bugün çok cnm sıkkın. Okdr. Hıh|-)
Silindi
Members
0
Günlük, Sana anlattıklarımı Ragnara mı anlatıyorsun ? Nerden haberi var olanlardan ?
Micheall bende bir ara isyanlardaydım. :) Ama Allah'ıma şükür karşıma öyle birini çıkardı ki bin kere şükür ediyorum...

Allah gönlüne göre versin. :)
@Michaell
Evet anlatıyo canım bi mahsurumu var|-)
peder gene eve küfürle girdi gene ilk küfürü bana etti ama bu yaşa geldım hala kufur yıyorum isyan etmemek imkansiz...off off
Pştt günlük Senin varya .............. şaka şaka

Bugün Kar yağdı sözlü oldum 5 aldım ee senin nasıldı

>>>>>> Bozuk Günlük Bu konuşmuyor
Merhaba sevgili günlük;

Bu akşam yine sana kalemimle yazılarımı dökcem.Günlük bugn Genel Muhasebe 2 dersinin yazılı notlarını okudu öğretmen ve inanamadım ve çıldırdım 99 almışım 100 verse ölür müydü günlük?Okuldan sonra mışıl mışıl uyudum ve ben uyurken Ragnar paso yazmış titretmiş çıldırmış :D

Ayrıca akşamüstü beşiktaş'ta adeks'e giderken sevdiğim kızı gördüm Doğan dedi hiç yüzüne bile bakmamaya çalıştım günlük:asik2
Sevgili Günlük...

Günlük: Hay sevgilinede sanada ne var be kardeşim dert küpümüyüm günlük olacagima küllük olsaydım keşke ahhh ahhh

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.