Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sevgili günlük, bıktım la bu hayattan (: Şu gök taşı kafama düşsede kurtulsam bi:ters
@Ragnar
ist&裟de 3. köprü yapılcak haberleri var sen gel ilk atlayan adam sen olursun:)

Sevgili günlük bugün işe gitmedim çünkü çok kötü hastayım ve ayakta durcak halim yok paso ilac iciyorum|-)
günlük nasılsın yaw:)

çok kötü bir gün hatta günlerim çok kötü bu oks sınavı beni yiyip bitiriyor :(yardım et günlük :O_o
@Fredy
Olm ordan atlayana kadar Falez'lerden atarım kendimi antalyada:huh Harbi la kurtulmak isteyen çok benden :D
Konu Dışı:

@Ragnar

Atla Atla Atla:D:lol:lol:lol
Silindi
Expert
2.6
sevgisiz günlük;

Bugün 2 tane daha hocamız değişmiş.senenin ortasında dersane hocası mı değişir yahu.
Neyse yine bir tanışma faslı iyi oldu xD
sevgili günlük;
dün akşam aşkımı gördümm, pederlede barıştım. İçim rahat kafam rahat ohhh. Ben bu kızı görmeden duramıyorum günlük:huh Neyse sonuç aşkımı yine gördüm :P
@Ragnar

Yinede sen atla =)

Sevgili günlük ;

Doktor bozuntusu 2 tane ilaç yazdı bi tanesi hiçdurmadan kusturuyor belediye çöplüğüne döndüm diğeride Uyku ilacı Bu aşk ne kötü be günlüğüm benim ya sevgili günlük bugun yine okul var miğdem bulanıyor ayağına yatıp okulu kırmayı planlıyorum xD
Vay beee xD, sendemi Holgora:huh
@Ragnarım kuzum sen bize lazımsın RAgo Oktay:kork

Bu Arada Pm attım

Yine ben günlük ;

Aileme miğdem bulanıyor dedim umursamadılar okula gitmek istemiyorum okula gidip 2 kere kustum diyerek izin alıcam eve gelicem sanırım. En güzeli bu devamsızlığım 6,5 günmüş 1 gün daha kaçarsam eve kağıt gelicek sevgili günlük o yüzden kaçmak istemiyorum okula gitmemeliyim ilk 2 ders matematik:ters
Novice
-14.8
Sevgili Günlük Bu Gün Serverimi Hosta Attım İnş. Yarın Açılacak :D
Sevgili günlük ;

Bugun okula gittim ilk 3 derse girmedim son 3 ders boştu mutluyum.. Ama bu sadece bir ufak detay. En sevdiğim kişinin hayatında bir fazlalık olduğumu farkettim çökmüş durumdaydım sanada anlatıyorum bi b*ka yaradığın yok allah blanı versin günlük
DisqusteD : Sevgili Günlük Bu Gün Serverimi Hosta Attım İnş. Yarın Açılacak :D
+1

Sevgili arayışındayım günlük ayrılalı 6 ay oldu hâla bulamadım :D

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2007-12-26 18:03, 16 yıl önce)
Sevgili Günlük...
Bugün en tatlı, en leziz ama en acılısından bir matematik yazılısı olduk.Biz mi yazılıya girdik, o mu bize yoksa hoca dolaylı yoldan bize mi girdi bilemiyorum (Biraz kötü niyetli bir cümle oldu ama neyse devam:D). Ocağın ikinci haftası olan yazılılarda giderek gözümde büyümekte.Neyse ki başımın etini yiyen bir kız arkadaş yok (bknz:Tekmeyi basmak).Kurtuldum ondan sonunda.

Neyse yarın görüşmek üzere

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-12-26 23:39, 16 yıl önce)
sevgili günlük,
bu kızları anlamak çok zor günlük, senide anlamak zor günlük! ulan 2 gün önce yanımdan gitmeyen kız şimdi yüzüme bakmıyo. Hiç bişi olmadı delirtcek bu beni. Dün kafayı çektim yine günlük, ama sabaha kdr uyuyamadım o baska:huh

@TheRaskol
Noldu lol:uhoh

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.