Selam günlük;

Şimdi dershaneden çıkdım aç aç cafede oturuyorum.Annemler bana bilgisayar karın mı doyuruyo dio ama açlığımı hissetmiyorum galiba öyle.

Michaell burayı beğenmio ama bana göre ankara süper biryer.benim görüşüm bu (bu arada izinsiz günlüğünü okudum görürse benim canıma okur)

Dedikodulardan bahsedeyim bizim hulusi vardıya hani komşunun kızıyla... o işde taşındı.

Benımde canım sıkılıp duruyo bende bi u-s uğrayayım dedim biraz sohbet-geyik alanında gülmeye çalışıyorum.Galiba herkes yaşlanıyo die yılbaşını istemiyo ya bencede mantıksız ne anlamı var ocak 1'in bu gece mal gibi saat 23,59,50 de başlıyacaz 10dan geriye saymaya sonra havaya zıplıcaz holeyy diyecez.Bizi görende trabzon şampiyon oldu sanır ama nerdeee.işde çok salakça bişe herkes zıplasın ben oturacam.

Neyse günlük senin sayfaların bitio az yazayım biraz hadi kendine cici bak sağlam kal
@Michaell
Olm sercan harbi gel lan Antalyaya xD özledim olm :D

sevgili günlük,
2 gündür bitanemi göremiyorum, kokusunu özledim. Çok güzel kokuyo aşkım :p 2 gündür çok özledim günlük bea:huh
Silindi
Members
0
Gelecem gelecem :D
@Michaell

Sercan ben yazın ilk Ankara daha sonra ordan Antalya'ya geçcem beraber gideriz :D
2009'da inş gelicen xD nezaman olm? :D

Doğan sen gelme len ayı|-) Şaka len şaka xD sende gel :D
Sevgili günlük;

2008&裟de sana ilk yazım oluyor.İnanmazsın ama çok ucuza müthiş bir cafe kiraladık sabaha kadar eğlendik age of ve cs attık paso çok güzeldi.Cafede sabahlama günlerini özlemişim Kahrolsun ADSL|-)

@Ragnar

Yok yok 2008 :D
Ayrıca dediğim gibi 90 kiloyum ama belli etmiyom :P

Ben ayı değilim sadece yemek yemeyi hobi olarak görüyorum:ters

Bu konu Fredy tarafından düzenlendi(2008-01-01 20:01, 16 yıl önce)
Silindi
Expert
2.6
Sevgili Fredy
Gideriz canım alayına gider xD
Sevgili Günlük
Yarın Dersane var|-) 4 günlük tatilden Sonra Hiç Dersaneye Gittsem Gelmiyor Ama Herneyse...2008 Arkdaşlarla Cafede Kutladık Sabahladık Ve Şuan Hala Cafedeyim...Bu Cafede İlk Topiçim Olcak...Bu Arada 5ay Sonra Össye Gircem Ve Bunun Sitesine Başladım:ters
Fredy:
Ayrıca dediğim gibi 90 kiloyum ama belli etmiyom :P
Ben ayı değilim sadece yemek yemeyi hobi olarak görüyorum:ters

Hadi lan :D kime yediriosn :D

sevgili günlük,
bugün çok geç kalktım çünkü yine içtim. Yakında cash olup çıkıcam herhalde :p.Neyse günlük uykum var canım hade bays bays |-)
Sevgili Günlük;

Allah'tan tek dileğim buradaki herkese akıl fikir vermesi bende dahil :)
Sevgili Günlük
Bugün arkadaşa yardım etmek için uo ya girdim ve çıkamadım.UOya geri döndüm 5 ay sonra.Laptopun ü düğmesi bozuldu bastırmak gerekio ve sıkıcı bir iş.Galiba aşık oldum ama haberim yoktu yeni yeni anlıyorum.Uoya geri dönünce neden bilmem u-s yede geri döndüm ve tüm bunları paylaşma ihtiyacı duydum.
Master
59.2997
Sevgili Günlük,

Bugün sabahın köründe hastahaneye gittim göğsümdeki sertleşme yüzünden. Kan tahlili felan yapıldı. Sonunda olan oldu günde 2 saatten fazla bilgisayar açmak yasaklandı hadi hayırlı olsun günlükçüm.
Silindi
Master
59.2997
Yalandır bence o.
Annenle doktor anlaşmış olabilirler (:
Silindi
Master
59.2997
Aynen kesin yalan :D
Ne alaka lan göğüs sertleşmesiyle bilgisayar :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.