Sevgili Günlük;

Bugün inanılmaz birşey ile karşılaştım benden iğrenen ve nefret eden bir kız sevdiğim kızla ayrıldığım olayı anlatınca benimle buluşmak istedi.Korkuyorum terbiyesiz şeyler olabilir yol ver bana günlük !
:O_o
Silindi
Expert
2.6
Sevgili Günlük

Bugün yoğun bir kar yağışı vardı Yalova'da ve sabahın köründe yollara düştük.
Dondum dondum (:
Yılların verdiği "Kar yağmama" üzüntüsüyle yine bilgisayar başındayım dersane sınavının saatinin gelmesini bekliyorum hak getire son sınıf değişikliği olacak ve eğer kötü geçerse ilk defa sınıf düşücem.. :'( ve geri dönüşü olmayacak son çünkü :S
Sevgili günlük ;
Gece kar yağdi sabah uyandiğimde kar tutmuşdi.Pek sevindiruk oldim.
Sevgili Günlük;

Kar Tuttu:yes
la günlük sana ilk defa yazıyorum
yeniden aşk acısı çekiyorum
:(

Bu konu locked tarafından düzenlendi(2008-01-05 23:00, 16 yıl önce)
Sınavda 245 yaptım günlük.. sanırım kaldım sınıfta mutluyum :)
Silindi
Novice
0
Heyo Günlük!

Burda da tuttu kar.
Ama merkeze tutmadı lanet olsun ya (:
sevgili küllük

bugün güzel bişey olmadı ingilizce quizi var ona çalıştım script yazdım osurdum sünkürdüm sıçtım kustum burnumu karıştırdım cünüp oldum ama artık değilim mutluyum çünkü artık üstümde bişey yok (Yanlış anlamayın kiyafet var)

Günlük : İnsan Değil Canavar Mübarek Bide Günlük Yerine Küllük Yazıo Mal!!!! Zuhahaha :D:D:D:D:D:sulu:lolxD:yes

Günlük : Ama Yinede Seviom Kerette Keretayı:utangac2:oynas:asik:asik2
Ali3n öldüm :P

Sevgili günlük yarın fizik yazılısı var ve bu yazılıya okadar çalıştım ki eğer yüksek bi puan alamzsam laptop um ve ipod um elimden alınacak ayrıca bende aşk acısı çekenler kervanındanım napsam bilmiyoum off offf bu aralar tek dostum efes pilsen oldu ....
Silindi
Neophyte
0
merhaba günlük

bugün makinayı başka bir yere taşıdık.
İlk defa server'ım 1 gün kapalı kaldı xD
sevgili günlük(daha ilk kez yazıom ama hemende sevgili günlük oldu)

bugün sevgilimden ayrıldım moralim çok bozuk zaten ayrılmamızı isteyenler çoktu onlarda haberi alınca göbek atarlar heralde neyse bu kdr yazabiliyorum ancak kendine iyi bak herkes kendine iyi baksın
Sevgili günlüğüm, bitanem, canım benim,

bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için çok teşekkür ederim.

Bu aralar dersleri boşlamıştım, epeyce bir tekrar yaptım ^'^. Mutluyum huzurluyumm

tavandaki fareler,
tıngır mıngır ettiler,
daha yazacaktım ama,
klavyemi yediler.
sevgili günlük
onu unutmam için ne yapmam gerek bi tavsiye versen? nasıl vericemki diyosun veya ben öyle hissediyorum. içimi döksem sayfalar tükenicek offfffffff offffffff içim yanıyor... Herkes esen kalsın!
Sevgili Günlük;

Bu Burak'ı(Ragnar) öldürcem uyutmuo bni yaaa :kufurbaz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.