Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sevgili günlük,
Bu gün Tarih sınavından 01 puan aldım mutluyum sevinçliyim.Tarihten çaktım.
Sevgili günlük hergün oldugu gibi ilk one sabah 1 da kalktım :) sonra kahvaltımı yaptım
abimden önce bilgisayar ın başına oturdum die abimden 3 yumruk 6 tane tokat yedim su agn da burnumu
karıştırıorum cok mutluyum akşam oluyor kurtlar vadisini izliyecegim sonra yatacagim.
Sevgili günlük ;
Kavanoz nickli arkadaşıma nazaran daha iyi bir not aldım 57 mutluyum ama fizikten çakıcam.Sayısal seçen kafamı tikiyim.
Master
59.2997
Sevgili günlük,

Her zamanki gibi sabahın 6 sında uyandım. Her zamanki gibi sinirli halde giyinip gittim okula. Üstüne birde fizik sınavı olduk. Bakalım Allah'a emanet ne olacak sonumuz bilmiyoruz. Yarında iki sınav var intahar etmek istiyorum bir yol göster günlük.
Sevgili günlük ;
Günlükleri okumanın ayıp olduğunu biliyorum ama üstümdeki arkadaşa tavsiyem çalışması.
Sevgili günlük;

Üzerimdeki arkadaş msn adresimi eklemeyip her zaman olduğu gibi sinirimi bozmaya devam ediyor.Bunun dışında;
Bu gün okulda Programlamaya Geçtik.Çok mutlu oldum.Başladığımız programlama dili Visual Basic olduğu için biraz sinirim bozuldu.Ama olsun.Çıktığım kız bana sevgililer günü muhabbeti açmaya başladı.İyice gerildim.10 saatlik dersten sonra fiziksel ve ruhsal olarak çöküntüye uğramış durumdayım.Allah sonumu hayır etsin..
Segili günlük;
Bugün aldığım bir haber beni seviçlendirdi Tarih sınavı tekrarı yapılıcakmıs.mutluyum sevinçliyim.
Silindi
Members
0
Sevgili günlük;

Bugün tuvalete yazı yazarken müdür yakaladı ve okul malına zarardan 3 gün uzaklaştırma aldım

Yazdıgım yazıyı merak ettiysen

Yazı yazma helaya
Başın girer belaya
Götürürler Merkeze
.....ler Herkeze
Sevgili günlük sınavlar bitti sayılır,yarın sınıfın yarısı evde keyif yapıcak ama ben mecburen sabahın yedisinde titreye titreye okula gidicem,üzgünüm
sevgili günnük; senden çok sıkılmaya basladım hep ben yazıorum birazda kendin yaz.
sevgilim günlük

benimle evlenir misin:asik2
Silindi
Apprentice
0.9
Sevgili günlük

Bu gün benim için çok tırışkadan bir gündü!
Bütün gün evdeydim.
Yeni bir pc kolduğu aldım ve tadını çıkardım onun ^^'
Sevgili günlük,

Bugün çok lanet birgündü,kızla tartıştık ve bana ayı dedi:huh
Hahaahahahahhaahahahaaaaaaaaaa!!!! doğannnnnnnnnnnnnn xDxD Olm aklın yolu bir yaaa xD:D
Sevgili gunluk;
bu hafta sınav haftasydı ondan bılgısayar basına oturamadım.Bugun bir vakit buldum gibi oldu babam bılgısayarın basına oturdu bılmem babası pc oynuyan bırı varmıdı merak etmısımdır aslında ama benım babam takmıs su windows oyunların sloitemı ne butun gece oynuyor.yarında dil ant var ins gecer not alırım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.