Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Evet Arkadaşlar Bence..Kendi Fikrimce,Yane Egoist'ce Düşünceme Göre..Ultima Online artık eskisi kadar REnkli ve heyecanlı Deil.Sebebi Artık Herkezin server acıor olmasından olabilir die düşünüorum,

Sizlerede Soruorum Ultima Online Eskisi Gibimi ?
Yoksa Sadece Banamı Öyle gelior :D
6946346444634 konu açıldı UO'ın bitip bitmemesi veya zevk verip vermemesi hakkında.Ben hala zevk alarak oynuyorum.Bana göre UO bitmez.Herkese zevk aldığı kadar devam eder,güzeldir..
artık bu konular beni sıktı ne bu ya önüne gelen aynı konu aynı konu.. bende zevk alıyorum
kedi777 :
Yoksa Sadece Banamı Öyle gelior :D

Bence sana göre öyle çünkü UO ya başlangıç döneminde her insan UO yu öğrenene kadar zevk alır , ve doğal olaraktan bir süre sonra sıkılmaya başlar çünkü oyunda daha öğrenecek birşey yapılacak farklı birşey kalmamıştır ama UO öyle yada böyle devam eder UO nun sonu sphere releaseleri devam etsede , etmesede gelmez.
Silindi
Journeyman
6.4
Nexima : 6946346444634 konu açıldı UO'ın bitip bitmemesi veya zevk verip vermemesi hakkında.Ben hala zevk alarak oynuyorum.Bana göre UO bitmez.Herkese zevk aldığı kadar devam eder,güzeldir..

Katılıyorum ayrıca renkler ve zevkler tartışılmaz yeri geldimi zevk alıyorum yeri geldimi tiksiniyorum ama hala oynuyorum
ByTymaron :
Nexima : 6946346444634 konu açıldı UO'ın bitip bitmemesi veya zevk verip vermemesi hakkında.Ben hala zevk alarak oynuyorum.Bana göre UO bitmez.Herkese zevk aldığı kadar devam eder,güzeldir..

Katılıyorum ayrıca renkler ve zevkler tartışılmaz yeri geldimi zevk alıyorum yeri geldimi tiksiniyorum ama hala oynuyorum

Bu Cevaba Bi Alkış :D
:yes
Uo hic bir zaman sıkmaz güzel bir server olmadıktan sonra!
Silindi
Members
0
Sırf Konu açmak için konu açıyorlar başka konu bulamıyorlar surekli bu tarz konuları açıyorlar bir araştırma yapıp güzel paylaşımlar yapsalar hit alıcaklar ama böyle neyse ya yazık alın benden size komik bir fıkra gülelim bare

OSEMEK ( temel )

Fadime'nin inegi ösemis ve Temel'le bogaya götürmüsler.
Boga inege hemen atlamis.
Fadime Temel'e sormus:
-"Ula Temel, ösedügünü nerden anladi?"
Temel:
-"Çözlerine bakti ve anladi" demis.
Dönüste Fadime Temel'in önüne geçmis..
-"Ula Temel, çözlerimin içine bak!.."
Temel:
-"Uyyy!.. Hemide üç günün geçmis da!.."
ehehehe :D:D
UO ÖLDÜ UO GEBERDİ...

Hep böyle.. Peki ?

Bu ultima online öldü neden herkes server açmaya devam ediyor ???

Ve artık bence bu öldü bitti diyenlerin bu kişisel görüşü.. Bu oyuna bugün başlasaydın sende derdin ne kadar güzel ne kadar eğlenceli ama demekki oynamaya başlıyalı baya olmuş...

---- Birşeyi ilk aldığın gün ile kullanmaya başladığın zaman ki zevki 2 ay sonra alabilir misin ?
Silindi
Apprentice
1.1
Cyclone : UO ÖLDÜ UO GEBERDİ...

Hep böyle.. Peki ?

Bu ultima online öldü neden herkes server açmaya devam ediyor ???

Ve artık bence bu öldü bitti diyenlerin bu kişisel görüşü.. Bu oyuna bugün başlasaydın sende derdin ne kadar güzel ne kadar eğlenceli ama demekki oynamaya başlıyalı baya olmuş...

---- Birşeyi ilk aldığın gün ile kullanmaya başladığın zaman ki zevki 2 ay sonra alabilir misin ?

İyide ben 99 yılında Amerikada kuzenim sayesinde başlamıştım kaç sene oldu hala oynuyorum ve dediğim gibi genellikle zevk alıyorum bazende tiksiniyorum kalitesi düştüğü için ama bu uo'dan kaynaklanan birşey değil insandan kaynaklanan birşey
Bu her oyunda karşılaşılır.Tymaron'a katılıyorum.Biz genellikle Uo&裟da vakit geçirdiğimiz için ve bu tür insanlarla karşılaştığımız için UO&裟nın seviyesi düştü olarak bilinç altımıza yerleştiriyoruz.Aslında UO&裟a olan hiç birşey yok.İlk nasıl çıktıysa öyle devam ediyor.Önemli olan,akışını belirleyen bazı olgunluklara erişmiş veyahut erişmemiş insanlar.UO&裟a bağlamak saçma bana göre..
Silindi
Expert
6.3
Benimde demek istediğim zaten o oyun dünya capında seneler geçmesine rahmen oynanıyor yabancı serverlarda da player sayısı çok az oluyor bazen ama dunya geneline baktıgımızda tam anlamıyla uo&裟ya baglı olan insanlar server için değil sadece kasabilmek için orjinal serverlara para veriyorlar eğer ultimanın kalitesi düşmüş olsaydı orjinal serverlarda player olmazdı bizim açtıgımız serverlarda player olurdu...
ByTymaron : eğer ultimanın kalitesi düşmüş olsaydı orjinal serverlarda player olmazdı bizim açtıgımız serverlarda player olurdu...

+1907 ne denir ki başka :asik2

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.