Silindi
:utangac1
ByTymaron : eğer ultimanın kalitesi düşmüş olsaydı orjinal serverlarda player olmazdı bizim açtıgımız serverlarda player olurdu...

bravo walla bu cümle beni çok etkiledi. Asıl UO'nun OSİ olduunu bilenler öle azaldıki.. İnsanlar resmen UO'nun kendi açtıkları sunuculardan ibaret olduğunu sanıyorlar..

UO sıktımı Sıkmadı mı ?
beni sıkmadı sıkıcağınıda sanmam. 01-02 yıllarında başladım ama daha yeni yeni örenmeye başlıyorum...
Cyclone : UO ÖLDÜ UO GEBERDİ...

Hep böyle.. Peki ?

Bu ultima online öldü neden herkes server açmaya devam ediyor ???

Ve artık bence bu öldü bitti diyenlerin bu kişisel görüşü.. Bu oyuna bugün başlasaydın sende derdin ne kadar güzel ne kadar eğlenceli ama demekki oynamaya başlıyalı baya olmuş...

---- Birşeyi ilk aldığın gün ile kullanmaya başladığın zaman ki zevki 2 ay sonra alabilir misin ?

alamazsın:)

Ultima Online

Her önüne gelenin server açmasıyla
Kalitesiz Stafflar
Oyun içindeki engellenemeyen küfürler
Playerların serverı veya e-mail adresileri hackleyip accleri almaları
en sevdiğin arkının bir mustang veya bir mare için ana avrat sayıp küfürler saçması

gibi ve daha fazlası yüzünden oyun bozuldu.Türkiyede bu oyunu 15-20 serverda oynadım 2-3 tanesi adam gibiydi bozuldu.Bilmiyorum ama herkesin sölediğine göre bu oyunu en Türkiyede en iyi N....a yapmış.Tabiki herkesin fikri ayrıdır ama bu oyun Türkiyede oynanmaz.Seviye düşük olduğundan dolayı.
server bilen varsa adam gibi verebilirmi
Silindi
Members
0
Bu konu hakkındaki tartışma bitmemişmiydi tekrar niye up'landı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.