Beyler artık kafayi yiycem bu ultima sayesinde..bırakmak istiyom ama bırakamıyorum.Uo sayesinde 1 senemi verdim sınıfta kaldım.Ama hala daha oynuyorum lütfen bana bir yardimci olun ne yapmam lazim unutmak icin.:(
kendini bilmen lazım ilk önce.. bırakacagım dediğin zaman sakın kendine kısıtlama getirme hatta uo yüklü kalsın makinanda ve girme oyuna..

*Ben öyle yapmıştım*

Allahtan ben uo yüzünden başıma bir şey gelmedi..
Senin yeterki içinden gelsin.İçinden gelerek okursan geçersin.Okumazsan nası geçerim diye düşünürsen kalırsın sınıfta.İçinde bırakmak diye birşey olmadığı belli.Bırakan adam bırakıyor.Çık dışarı biraz kızlarla takıl.Gidin cafeye yemek yiyin eğlenin gezin tozun.Bak nasıl unutuyorsun.
Hmm...

Birde Olayın şu yönünden bak...

A - xXx UO Shard'da Warlock olayım Poi kasayım herkezi öldüreyim kral ben olayım,ama birde sınıfta kalayım.Yarın öbür gün server kapansın bende sap gidi ortada kalayım

B - Gerçek hayatımdaki server hiç kapanmıyor...Bence gerçek hayatımdaki serverda okula gideyim çalışayım kendimi kasayım kapanmıyacak bir serverda kral olayım

karar senin...

[ A ] şıkkı seni batırır
[ B ] şıkkı seni yükseltir
Ben 3 sene oynadım 1 yıl önce bıraktım arada zevk olsun diye serverlarda giriyorum 1 - 2 staff olarak böyle çok mutluyum uo suz bir hayat ta çok güzel :) Hayatımda yaptığım en büyük ahmaklıklardan bir tanesiymiş :)
İraden zayıf.İradeni güçlendir bırakırsın.
Bak Şimdi xLeria,

Bağımlı Olduğun Birşeyden Ancak Onun Yerini Doldurabilecek Bir Meşguliyet Kazanarak Kurtlabilirsin.

Örneğin Kendine Bir Kız Arkadaş Bul.

Bulamıyorum Dersen Kas Biraz Bulmaya Çalış :)

Önemli olan Tip değildir.Tipde Önemlidir Ama Sen Yine Çaba Sarfet.

Veya

Git Bir spor dalıyla ilgilen.
Basketbol,Futbol,Tenis veya Kickbox,Karete,Judo

Onlarıda beyenmedin

Git bir Enstruman al Kurslarına git.

Yani Hayatında Uo nun yerini doldurabilecek bir Faaliyet Kazan.

Sırf Ders Çalışmak Senin canını sıkar.

Sürekli ders çalışma.

Kendine Program yap.Şu Saatlerde (Örn Günde 1.5 saat,Bu 1.5 saati 45 er dakikaya böl Günde 2 defa çalış)
Geri kalan saatlerde ise Gez,Dolaş..

Ve Sana Bir Tavsiyem Daha Var Bu En Etkilisi :)

Ailenide ikna edebilirsen git kendine bir Köpek al.

İnanki Vaktinin Çoğunu Onunla Geçiriceksin ;)

Çok Keyifli çok güzel bir duygu..
Mete seni çok Z.K.C gördüm yavv..
Master
59.2997
Bambaşka, değişik, bilgisayar ile alakası olmayan bir hobi bul ve kendini ona yoğunlaştır. Yoğunlaştırırken sosyal hayatını ihmal etme ama bu sefer de Ultima Online'ı bırakırsın hobine bağlanırsın.

Bir yöntemi daha var. Oyundan kendini bıktırmaya çalış. Nasıl yapacağın sana kalmış..
Novice
-14.8
Pc'ni Kır veya Kaldır Modemi Sök veya Kır UO nun cd sini kaldır veya kır.
Günde 10 Saat Oynuyorsan 5'e düşür.
Günde 1 Saat Oynuyorsan 30 dk Oyna

Yani yavaş yavaş oynamayı kes sigara gibi bişi bu Uo başladın mı bırakması zor..

Azalta Azalta BıraKIRSIN..
DisqusteD : Pc'ni Kır veya Kaldır Modemi Sök veya Kır UO nun cd sini kaldır veya kır.

Çözüm budur. :)
ben evde neti kapattım gayet rahatım valla şimdi nasıl giriyorsun diye soracak zekilere cevap okuldaki bilgisayara çöktüm
Sıkılınca bırakıosun öle oluor
Ultima Online aklına geldiğinde...

Beyninde Şu Hareket Canlansın :

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.