Yarım litre votkayı 11 dakikada içti!
Her 45 saniyede bir duble içti, öldü!

İngiliz Jason Venezia (19) isimli öğrenci, arkadaşlarıyla 40 sterline (101 YTL) iddiaya girdi. Her 45 saniyede, bir duble votka içen genç, 15’incisinde fenalaşmaya başladı. Toplamda yarım litre votka içen Jason’ı arkadaşları yatağına taşıdı. Aradan 15 dakika geçince öldüğünü fark ettiler. Doktorlar ölüm nedeninin alkol zehirlenmesi olduğunu açıkladı. Jason’ın annesi ise “Gençler sürekli böyle iddialara giriyor. Benim oğlum öldü. Başka çocuklar da ölebilir” diye konuştu.
Akılsız başın cezası işte,gençmiş daha,ne diyeyim.:?
Haketmiş!!Nerdeyse içimden iyi olmuş demek geliyor.
ne kadar ahmakça
Bu insanlar saf :D Böyle birşeyin aynısı Türkiye'de olsaydı bana hiçbirşey olmazdı gibi geliyor.Çünkü bizimkiler okadar saf değildir :) (anlıyana :D )
ahmakça hemde ne ahmakça ya 100ytl için nedir bu işkence cahillikdir bu beyinsizliktir adam gibi herşeyi tadında bırakın ya
Lucretius : ne kadar ahmakça

aynn:((
101 Ytl vay anasini işe bak ya.. 101 ytl hayatı gitti
ohoo 101 ytl dionuzda bi paket sigara için Adam vurucak duruma geldi türkiyede durumlar max 5 ytl x|
nan vodkayı nasıl içmiş öle
:D
Lucretius : ne kadar ahmakça
Ne var normal bir tüketim 50 lik votkayı her insan 11 dakikada içebilir
ufukkotan : Ne var normal bir tüketim 50 lik votkayı her insan 11 dakikada içebilir

Her insanın bünyesi farklı olabiliyor.
Ne diyelim ailesinin başı sagolsun... Ayrıca, bende arkadaşla iddaa'ya girdim.( 500 ytl'sine).Arkadaş bir şişe absint içebilirmiş.Bende dedim bende içerim diye.Oda bana b-quma içersin dedi.Var mısın iddaa'sına dedim.Tamam dedi girdik.Anlaşmamız şöyle olacak ;
2 miz 1 şişe absint içicez.İçtigimiz zaman ayakta kalan kişi kazanacak.Yani sarhoş olmak gibi bir şey olmayacak.Erkenden sarhoş olan 500 ytl vericek.Bu olay haftaya cumartesi gibi olucak.İzlemek isteyenler bana pm ile ulaşabilir ( Sadece İzmir ) :selektor Ayrıca Umarım hayatta kalırız 8)
ufukkotan : Ne var normal bir tüketim 50 lik votkayı her insan 11 dakikada içebilir
Katılıyorum fakat bu adam galiba fazla hırs almış :) Ve bünye yetmedi ÖLDÜ ;(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.