some_one absint le oyun olmaz. bence daha insancıl şeylerle deneyin tekila fln hoş olur yada sek smirnoff için bi şişe adam başı. başınız yanabilir en iyi komaya girersiniz gibi geliyo
absinthle sağ kalcakmısınız:con:D
Novice
0.1
bizde bu pazar yapıcaktık o işi 1 no21 bitircekti. arkdş vazgeçtim bunu görünce. adam acemi fln çıkar ölür kalır başıma.

( öle tiplerde war hayatınca içki içmemiş sorarsan deli içici ama çocuga yarım shot bardagı blue yu 2 koca bardak cherryburn ile verdim kafayı buldu.)
@Basic

Erkek adama bir şey olmazz... Rahat ol sen :)
Ölen çocuk toptu sanki.Çok merak ediyorum bu ben erkek adamım diyenlerin hücreleri neyden oluşuyoda hiçbirşey olmuyor.Şaşırdım....
tedbunndy : Ölen çocuk toptu sanki.Çok merak ediyorum bu ben erkek adamım diyenlerin hücreleri neyden oluşuyoda hiçbirşey olmuyor.Şaşırdım....

Fark ettiysen eger burada bir espiri yaptım.1 şişe absinti içen zaten geberir.Erkek adamlıkla alakası yok.Sadece basicle aramda bir olay olmuştuda ona onu ilettim,Erkek adamlıkla alakası yok.Ayrıca benimle iletişime geç tedbunny
tedbunndy : Ölen çocuk toptu sanki.Çok merak ediyorum bu ben erkek adamım diyenlerin hücreleri neyden oluşuyoda hiçbirşey olmuyor.Şaşırdım....
Benimki %50 alkol içeriyor , içki içince bu oran düşüyor.O yüzden hiçbir şey olmuyor.
Some_one :

Fark ettiysen eger burada bir espiri yaptım.1 şişe absinti içen zaten geberir.Erkek adamlıkla alakası yok.Sadece basicle aramda bir olay olmuştuda ona onu ilettim,Erkek adamlıkla alakası yok.Ayrıca benimle iletişime geç tedbunny

İletişime geçmedeki sebep ne?
Duyduguma göre cs hakkında bilgin varmış.Benim çok buyuk bir projem varda.Ultima online - CS her şeyi içerek olan bir proje.Şuanda ultima online scriptleri hazırlanıyorda c-s hakkında hiç bilgim yok.Ama yinede alıyorum,bu cs serveri ile ilgilenebilecek bir bilgili kişi lazım.Eger kabul edersen çok iyi olur.
Sana yardımcı olmak isterdim fakat dershane falan olduğu için elimi bilgisayardan çekiyorum.Yani çok nadir vaktim olucak artık.Teklifin için teşekkür ederim ama malesef sana yardımcı olamicam.
Tamam bende teşekkür ederim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.