Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi
Zuhaha :D o kadar mutluyum ki :D sizinle polemiğe falan girmem :D
Öncelikle fenerin karsına en azından bir dev gelecek 1. torbadan ikinci torbadan gelebilecek en yüksek sevilla (bana göre) en düşük benfica 3 torbadan en yüksek stutgart veya schalke en düşük s.bükreş veya celtic 4 . torbadan en düşük sl.prag en yüksek shaktar durumlar böyle arkadaşlar ayrıca bunlar benim şahsı görüşüm takımlar arasında ben bir fazla farkta yok yani sadece 1.ci grup biraz uçuk ama içimden fenerin grubunun
chelsea
benfica
F*B
Rosenborg olcak gbime geliyor :D inş böyle gelir
Yaff Bu Düşünceleri Anlamıyorum.Beyler Bu Lig Maçı değil.Bir Takım Buraya Kadar Gelmişse İyi Demektir.Ayrıca Her Takım Championlar Liginde Ligdekinden daha fazla performans ortaya Koyar.Erciyes Mesela Maccabi Tel Aviv Normal olarak Karşılaştırırsan bana Göre Maccabi Tel Aviv Daha Iyi bir takım ama Gel görki deplasmanda maçı zar zor beraberliğe taşıdı.Yani Burda Kolay takım Yok.Hangi takımın ne yapacağı belli olmaz.Bence Bütün rakipleri zormuş gibi gözlerinde tutmalılar.
Yaw tmmda bir chelseayle bir rosenborg eşitmi tabikide buraya katılan her takım en az bir fenerbahçe bir beşiktaş kadar iyi bizim takımlarımz oynayabilecekleri en iyi oyunu oynasınlar türkiyemisin sırasını yükseltsinler itibar sahibi olsunlar kasalarını doldursunlar . Bizim isteğimiz bu çıkabilecekleri en iyi yere kadar çıksınlar
Silindi
Banned
0
Arkadaşlar bu sene Türkiye'ye UEFA kupası geliyor demedi demeyin. Kim alır belli olmaz ama Türk takımlarından biri alacak.
Gs'liyim Ama Valla Sanki bi maçı nasıl kalite farkıyla yeneceğimizi anlarızya, aynı o şekil gs'nin Bir iyi forvet transferiyle alacağı içime doğuyor.Hayırlısı :D:D
Silindi
Banned
0
Eheh :) İnşallah bi uefa kupası alacaz bu sene herşey güzel gidiyor.

Umarım Fenerbahçe'de gurupta 3. olur ve uefaya gider umarım beşiktaşda uefaya gider gs de guruplardan çıkarsa aboo :D 3 Türk takımı :D en az birisi final oynar :D
Beşiktaş
Porto
Liverpool
Marseille

Beşiktaşın Grubu belli oldu hayırlı olsun

Inter
Psv
Cska
Fenerbahçe

Bizede hayırlı olsun ama kötü gruba düştük..
Silindi
Journeyman
0
Gruplarımızı değerlendirmek gerekirse düşebilecek en iyi gruplara düştük.

A Grubu
Liverpool
Porto
Marsilya
Beşiktaş

B Grubu
Chelsea
Valencia
Schalke
Rossenborg

C Grubu
Real Madrid
Werder Bremene
Lazio
Olypiakos

D Grubu
Milan
Benfica
Celtic
Shakhtar Donneks

E Grubu
Barcelona
Lyon
Stuttgart
Rangers

F Grubu
Manchester United
Roma
Sportin Lizbon
Dinamo Kiev

G Grubu
İnter
PSV
CSKA Moskova
Fenerbahçe

H Grubu
Arsenal
Sevilla-AEK (Tur geçen ekip bu grubpta olacak)
S.Bükreş
Slavya Prag
Abi bu FB nin kaderimidir yaw, hep kötü gruba düşüyoruz:gorme
bencede gruplar oldukça iyi geldi ya Fener kavanoz da tek kaldı :)
Hadi onları dağıttık diyelim ilerisi:D
Silindi
Expert
1.7
Vallaha gene şans güldü bize ha.

En kolay gruba Beşiktaş düştü zaten :D

2. en kolayada Fenerbahçe düştü :D bu kadar şans olur :D

4. torba kuralarına geçtiklerinde dedim ki Allahım inşallah Fenerbahçe G grubuna düşer :D ve g ye düştü :D o kadar mutluyum yani :D

Fenerin ilk maçı istanbulda interle bence fener interi yener :D yenemese bile en az berabere kalması lazım.

O guruptan fener en kötü 3. olarak çıkar inşallahta 3. olarak çıkar.

Fenerbahçenin 2. olacak güdüce var.Ama 2. olmak isteyeceklerini sanmıyorum :) Çünkü çıkarız ve çıktığımız gibi eleniriz.En iyisi 3. olup uefaya kalmaktır.

Beşiktaş'ın işi fazla zor değil 3. rahat olurlar. 2. ye gelince liverpool maçlarından puan alsınlar 2. olurlar.

2 kulubumuzde 2. olarak çıksında hem sevinelim hem üzülelim :D

Bence çok şanslıyız.
D-Smart'ın Benn ........... :D

Beyler 4 Takımımızda Avrupa Yolcusu.Süper.Türkiye iyi puan alacaktır.Hepsine Başarılar.

Bu konu Andain tarafından düzenlendi(2007-08-30 22:55, 16 yıl önce)
DoomSword : D-Smart'a sövmeyen bizden değildir.

Niye söveyim ki tekele hayır! :D

Ama babaannemlerdeydik bu akşam izleyemedim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.