Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Maç saat 20:00'da başlayacak. Anket gayet açık sizce maçın sonucu ne olucak ?

not: illegal canlı yayın link verenler ve aşağılamaya çalışanlar cezalandırılacaktır.
Silindi
Administrators
80.4994
Fenerbahçe, Durumu kötüyken bir çok derbi kazanmasını bildi. Gerek gs gerek ts [ geçen sezonun ilk maçı].. Bu akşam yine aynı durum kötü giden bir fenerbahçe ama Bu sefer geçen derbiler gibi olmayacak diye düşünüyorum. Bjk Kazanır

Taminim;

0-1 veya 0-2
1-2 olabilir diyorm
Expert
34.0001
Kağıt üstünde beşiktaş gözüküyor, bekleyip görelim. Ben golsüz beraberlik düşünüyorum ama...
Silindi
Expert
34.0001
Durum Bildirimi ; Bjk Çok iyi oynuyor. Bir Topları Direkte patladı.

Edit

Dakika 26 : Gol Niang

Fb 1 - 0 Bjk

-----

Daha 40. dakika Bjk 2 tane zoraki oyuncu değişikliği yaptı. İşleri çok zor. Oyunun ilerisinde birde boboyu alır. Orta saha iyice göçer..

Bu konu zamansiz5334 tarafından düzenlendi(2010-09-19 20:45, 13 yıl önce)
Expert
34.0001
Marko paşayı izlerken hüzünlenmemek elde değil. Bjk dede olsa marko paşa =)
Bu Deli ibo hakemide döver nası olsa son senesi (:
Silindi
Members
0
Dakika 86 : Gol Guti 1-1

ve maç bitti...

Bu konu zamansiz5334 tarafından düzenlendi(2010-09-19 22:01, 13 yıl önce)
@zamansiz5334 2-2 olduğuna emin misin?
Tarihi farka gidebilecek maçta tüm oyuncuların beceriksizlikleri sayesinde şu takımla berabere kaldık ya.Artık Aykut Kocaman ın da bu işin Alex le selçuk la olmayacağını anlaması lazım.
Expert
34.0001
Quaresma nerdeydi yahu? Stoch neden oynamadı onuda anlamadım. Dia ve Niang başarılıydı.
Bu arada illegal canlı yayın link verilmesinin bir sakıncası mı var site açısından ?
Kesin Sonuç 2-2 mi beyler ? Bana Ulaşan Bilgi 1-1 Diyor...
Expert
34.0001
ben 4-4 gibi gördüm ama...
Silindi
Expert
34.0001
=)) kusura bakmayın ya yatarak yazıyordum. Yanlışlıkla oldu.

@Kell

Stoch formsuzmuş diye kesti onu Dia'yı oynattı.
deli oldum şu Selçuk'a yemin ederim bi ısınamadım bu herife ya. sinirden kavga ettim Beşiktaşlılarla maç izlerken.. bu adam nasıl topçu olmus aklım almıyor. Aykut Hocayı severim ama sorunun Alex de olmadığını anla artık hocam ya. Stoch kesinlikle girmeliydi son 20 dakika Dia oyundan düştü resmen. %100 lük pozisyonlar kaçırdık, göz göre göre yedik golü resmen.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.