Beyler bizdeki futbol anlayışını anlamıyorum. Maç dışındaki herşeyle övünülüyor. Yok neymiş en erkek taraftar bizde. Siz meşale ile gelirsiniz biz döner bıçaklarıyla. Bizimkiler daha çok bağırıyor. Sahanın ortasına bayrak dikme zart zurt. Diğer ülkelerde de acaba böyle muhabbetler oluyor mu merak ediyorum.
Aklı basında bı ınsanın yapmayacagı sey demek ıstedım
Silindi
Inactive
0
Bi stad'a bayrak dikmek delilikmi :@ Beni bi kere kızdırmayın polemik yaratma için konuşma ortalığı karıştırmayın adam gibi video'ya yorum yapın !
Legend : zohoaoahohoa ona kalırsa galatasarayda 7 kişiyle 7-0 yendi adamlar hala 6-0 dan bahsediyor amammhamhamhamhamhamhmham

Aramızdaki en büyük fark.. Sizler göremediginiz şeylerle övünüp durursunuz..

Bizlerse tarihe tanıklık ettik.. 6 Kasım 2002 Şükrü Saraçoğlu.. Oradaydık ;)

Peki ya sen .. M.Ö xxxx yılı .. ? Oradamıydın ? ;)
Luciana senden emir almıcam. Eğer bir şikayetin varsa Şikayet et butonunu kullan.
Silindi
Journeyman
1.3
kişilerin nickleri ile dalga geçme.
uyarı - 2
( adam gibi tartışın )

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2007-08-01 17:07, 16 yıl önce)
Yapın kelimesi Türkçe'de çoğul olarak kullanılır. Eğer bir kişiye söylüyorsan yap denir. Laflarınada dikkat et.
Flame :
Legend : zohoaoahohoa ona kalırsa galatasarayda 7 kişiyle 7-0 yendi adamlar hala 6-0 dan bahsediyor amammhamhamhamhamhamhmham

Aramızdaki en büyük fark.. Sizler göremediginiz şeylerle övünüp durursunuz..

buğra öyle bir yere parmak basmışki diğerlerine susmak yakışır
Copama : Sen ona taraftar mı diyorsun! :kikirik

Hayatında hiç FB maçı izledin mi? ;)

Konuyu bu arkadaş karıştırmış. Bu mesaj yerine; GençFb'de ultrAslan'da çok başarılı, iki taraftar grubuna başarılar diliyorum, diyebilirdi. Kimse kusura bakmasın ama böyle hataları genellikle Fenerbahçeli arkadaşlarımız yapıyor.(Lütfen kimse yanlış anlamasın.Genel konuşuyorum.Zaten benim de sevdiğim dostlarım çoğu Fenerbahçelidir.)Futbolun bir spor olduğunu kimse unutmasın.Ve lütfen bir daha böyle gereksiz tartışmalara girmeyelim.Tüm Türk takım ve oyuncularına başarılar !..
+ uyarı

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2007-08-01 17:16, 16 yıl önce)
@fistandantilus

Diğer ulkelerdede var boyle olaylar ama onlar guvenlık onlemlerını alıyorlar. Ulkemızde yeterli önlem alınmadıgı ıcın olaylar cıkıyor.

Tek bi lafım olacak Portakal soyulurmu tadıan doyulurmu ?

Aferin seviyeni de belli etmişsin.Helal.
diger ulkelerde de cok var hele arjantin en cok olan yer. italya dada cok kavgalar cıkıyor

Flame : Aramızdaki en büyük fark.. Sizler göremediginiz şeylerle övünüp durursunuz..

gecmisini inkar eden it pesinde kosar
_Serseri_ :
Copama : Sen ona taraftar mı diyorsun! :kikirik

Hayatında hiç FB maçı izledin mi? ;)

Konuyu bu arkadaş karıştırmış. Bu mesaj yerine; GençFb'de ultrAslan'da çok başarılı, iki taraftar grubuna başarılar diliyorum, diyebilirdi. Kimse kusura bakmasın ama böyle hataları genellikle Fenerbahçeli arkadaşlarımız yapıyor.(Lütfen kimse yanlış anlamasın.Genel konuşuyorum.Zaten benim de sevdiğim dostlarım çoğu Fenerbahçelidir.)Futbolun bir spor olduğunu kimse unutmasın.Ve lütfen bir daha böyle gereksiz tartışmalara girmeyelim.Tüm Türk takım ve oyuncularına başarılar !..

Yanlıs anlamadan bu topic hakkında konusmak istiyorum. Madem ılımlı yaklasıyoruz.. Konunun taraftar oldugu bir topicte neden maç skorları ortaya atılır.. '' ehuehu 7-0 yendiler adamlar 6-0 diyor euahuah '' Aman ne komik.. Kendisi 7-0 yendiklerinde dedesinin dedesinin dedesi yoktu hayatta.. Bıdı bıdı edip duran bir galatasaraylımı bu topici karıstıran ? Yoksa bir Fenerbahçelimi.. Bide böyle bakarsan sevinirim..

Saygılarımla
Silindi
Journeyman
0
Ona bakarsan buğra'cım 25 yaşındaki bi fenerbahçeli daha 1 kere bile türkiye kupasını aldıklarını görmedi ;)
Silindi
Journeyman
0
Ilk Defa Bır Mahalle Takımının Taraftarı Oldugunu Goruyorum Turkıyede Genc Fenerbahcelilerden Baska Taraftar Olamaz Cunku Turkıyede Fenerbahceden Baska Takım Yoooooooook;)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.