Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi
Kimileri kendi çapında cumhuriyetcik kurduğunu sanar :D Oysa Cumhuriyet Tekdir . Biz eğer mahalle takımı olsaydık UEFA'yı Almazdık ... Acaba Yayla Kupasında final oynayan ve 6 yabancıyla sahaya çıkıp yenilen takım hangisi :D ?
Galatasaray'lı Fenerbahçe'li Beşiktaşlı Trabzon'lu v.s. v.s. die bişey yoktur hepimiz insanız.

Bknz Mahsun kırmızıgül:Hepimizz kardeşiizz bu kavga ne diyee?:)
Bir Galatasaraylı olarak En iyi taraftar Çarşı Derim
Sphere_ : diger ulkelerde de cok var hele arjantin en cok olan yer. italya dada cok kavgalar cıkıyor

Flame : Aramızdaki en büyük fark.. Sizler göremediginiz şeylerle övünüp durursunuz..

Bizlerse tarihe tanıklık ettik.. 6 Kasım 2002 Şükrü Saraçoğlu.. Oradaydık ;)

Peki ya sen .. M.Ö xxxx yılı .. ? Oradamıydın ? ;)
gecmisini inkar eden it pesinde kosar

Buyur Canım ? Biz senin peşinden koşsak sana uyarmı?
@
Luci

Peki bir Fenerbahçelinin aldık dedigini iddaa ettigini gördünmü.. Yada Türkiye kupasına bok attıgını.. Önemsiz kupa dedigini vs.. Alamamız tamamen bizimle alakalı birşey. Gayette önemli bir kupa.. Lakin genede bu dedigin anlamsızlıgı karsılamıyor.. Arada 100 sene var nerdeyse.. 1911 - 2007 ? Hala bunun muhabbetini yapana akıllı gözüyle bakmam ben.. Cogu Fenerbahçeli artık 6-0 muhabbetine yapmazken hala 100 yıllık maçın muhabbetini yapıyosunuz.. Demekki ne oturmuş içinize..
@Luciana

Sen bu konuyu vıdeonu sergilemek ıcın falan kurmamışsın.Fenerbahce takımı kötülemek için yer arıyosun.Burası o aradıgın yer degıl ama.
Silindi
Inactive
0
Cem kardeşim beni hasta etme ben sadece herkezin adam gibi yaptığı yorumları istiyorum mesela en iyi taraftar çarşıdır yada gfb tamam bu kadar sen her konuda kavga yapmayı seviyorsun ama ! Lütfen daha fazla post atma
Silindi
Inactive
0
Nedense Bazı Islerı Yaptıktan Sonra Devamını Getırememek Daha Uzucu Evet Ben Belkı Su Ana Kadar Fenerbahcenın Turkıye Kupasını Aldıgını Gormedım Belkı Ben Uefa Kupasını Almamıs Bır Takımın Renklerıne Gonul Verdım Ama Bılıyorumkı Bunların Hepsı Bırgun Bızım Icın Olucak Ama Bız Hıc Olmassa Paramız Yok Fakır Klup Dıye Gecınıpte Bır Dunya Yıldızını Aldıgımızda Dıyer Fenerı Fener Yapan Veya Galatasarayı Galatasaray Yapan Yıldızımızın PArasında Indırım Yapmıyoruz Veya Baskaları Gıbı Bızım Arkamız Federasyondan Saglam Dıl Cunku Hıc kımze Bıze Otobus Yaptırıp Bedavaya Arsa yaptırıp Sag Vermıyor O Yuzden Bu Konusmalar Gereksız Sımdı Bır dusun Kım Mah Takımı Bız Eyer Bır Anelkayı Roberto Carlosu Almasaydık Galatasaray Ve Besıktas Bukadar Iyı Transferler Yapamazdı
Kavga falan aradıgım yok.Sen takıl.
Silindi
Inactive
0
@ByTymaron

Bizim takımızda'da tuncay vs vs. gibi e5'de iş yapan oyuncular olsaydı ve azize yıldıvım gibi bi başkanımız olsaydı bizde en iyi dünya yıldızlarını alırdık biz Yıldız Almaya biliriz . Takımdaki tüm oyuncular kalbimizde yıldız Size gelen yıldız kaymak üzere dede olmuş bi yıldız :) Aldınızda ne oldu yıldızları gördük :) Turkiye Kupasına katılmayın artık TAkımın'la ilgili geniş bilgilere sahip olda öyle gel benim karşıma
yok ya.. siz gerçekten tartışmayı bilmiyorsunuz , onu bırak konu nerden nereye geldi. kitlenmiştir.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.