Merhaba yakşamlar..
Bu konu hakkınızdaki yorumlarınızı alalım..

Fenerbahçe : 1 - 3 : Porto
ilk 2 golü nasıl yediğimizi görmedim ama 3. gol çok kötü yedik.bu kadar kötü defans olamaz.
yasin selcuk burak bu takımda bıdaha sızı gormıyım yolda gorsem bu gece suratınıza tukururum
Ya valla ben anlamadım o golleri nasıl yedik mallık vallaha
Yaa Bırak Yaa Kupon Yattı Yaaa
Sanki porto antreman yapıyordu.. :(
Ulan Varya Yasin Lugonayu bile bozdu:S Guizada golu attı kendi geldi dedim gene %999 luk pozisyonu kaçırdı Ben M.Aueralyo yu cok arıyorum
evet m.aurelioyu herkes arıyor.abi ben t.direktörleri anlamıyorm tek bizmi görüyoruz acaba bunları önder turcanın yerini biliyormu acaba bu aragones adamın milli takımdada oynadıgı asıl mevkii defans sag kanata koyuyor yasini kesip önderi yerinde oynatsa çok yararlı olucaktı. snrada FENERBAHÇEnin adı kötüye cıkıyor..
topic yanlış Fenerbahçe : 1 - 3 : Porto değil dikkat edelim!!!

Porto 3 - 1 Fenerbahçe şeklinde olucak..

önemli değil demeyin doğrusu bu takıntılıyımdır :s
Avatarım herşeyi ifade ediyor.Böyle çarşambanın gelişi salıdan belli olur.İçime doğmuştu böyle olacağı.Umarım bir toparlanma olur.Ama bu kodrodan ben hem ligte hemde şampiyonlar liginde ümidi kestim.Geçenseneki kadroyu mumla arayacağız. Küme düşmesek bari :((
son dakikalarda çok golümüz kaçtı. hiç iyi oynayamadık. aytrıca kupon yatıranlarada büyük geçmiş olsun :D
Maçın böyle sonuçlanacağı belliydi zaten. Iyı oynayan taraf Porto'ydu. Maçın ilk 29 dakikasında Fener'in tek bir sutu bile yoktu ve ilk şutta da golü buldu zaten. Porto 2. golden sonra da isi sıkı tutsaydı daha farklı bir skor görebilirdik.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.