Uyku zamanı artık yatıyorum Bunu Kimse İnkar Edemez İşte İnkar etmeye kalkarlarsa ben orda TÜRK takımı değil Ayrı bi Devlet olan Fenerbahçe takımını görürüm kalbim onlar için atmaz Sanmıyorumki Hiçbir Fenerbahçeli BİZ TÜRKİYE CUMHURİYETİ NE BAĞLI DEĞİLİZ BAŞKA Bİ CUMHURİYET İZ Demesini beklemiyorum demezde sanmıyorum yani Çeyrek final mutlu kutlu olsun nice çeyrek.yarı finallere nice kupalara Bu Dileğim HER ''TÜRK''Takımına dır iyi geceler
Silindi
Expert
1.7
Şampiyon
Fenerbahçe
EN Büyük FENER ŞAMPİYON FENER ALKIŞLAYIN ULAN İP LER
Beyfendıler Gıdıp Macta Brezılya Bayragı Asmayı Bılıyo Ama Bızım Bayragımız Neden Orada Asılı Degıl??...Ben Bunu Yedıgı Sofraya Tukurmek Gıbı Goruyuorum..Hakemıde Elestırıcem Bıraz...Volkan Topu Cornere Celer Hakem Macı Bıtırır..Gorulmemıs Bı Olay...Hakemın Orasına Burasına Kramp Gırer 3 dk Oyalanır dk 120 Gosterır Sewılla Tam Ataga Cıkar Macı Bıtırır...Kezman Gıder Oyuncuları Macın Basından Berı Dırsek Manyagı Yapar Gıder Sadece Tam Hatırlamıyorum 70 lı Dklarda Sarı Kart Gorur...Bıde Bı Sozum Su Ilker Yasın Denen Denyoya...Normalde Orada Olan Yorumcular Yok Hakem Sunu Ypatı Yok Top Cızgıyı Gectı Dıye Hakemı Suclayan Acıklamalar Yapamaz..Adrıano Ya Yapılan Tekme Faul Degıl Kendını Attı Dıyor..Kezmanın Vurdugu Dırseklerde Sesını CIkarmıyor Beyfendı...Neyse Fenerı Tebrık Ederım Ne Kadar Istemesemde......
SIzin spora centilmenliginiz bu mu arkadaslar... Cidden hepinizin yuzune tukuruyorum... Yaziklar olsun...

Besiktasli olsamda, buyuk bir zevkle feneri tuttum ve ayakta alkisladim ve tebrigimide sundum sunuyorum... Ama sizin yaptiklariniza bakin... Biri kufur eder, biri baska takimi asagilar, YAZIKLAR OLSUN!!! Ayip hepinizin yaptigi...

Fenerbahce kendini degil, TURKIYE temsil ediyor, ve turu gecerekte Galatasaray'i geride birakti. Galatasarayda hatirlarsaniz turu gecmisti ama boyle elemeler yoktu o zamanlar farkli idi. Simdi herkesi solladi Fenerbahce lig'de... Kendilerini tebrik ediyorum ve bir cogunuzunda centilmenlik ogrenmenizi istiyorum.
Burda Galatasaray Suraya Kadar Gitti Besiktas Sunu Yaptı Diye Konusmuyoruz ! Maziden Konuscak Olsak Galatasarayın Sizden Daha Kabarık Bir Mazisi Oldugunu Sizde Biliosunuz ! Onemli Olan Nereye Kadar Gittigin Degil Sonucda Ne Yaptıgın Onemli.. Daha Hic Bir Sey Belli Degil Fenerbahceyi Canı Gonulden Tebrik Ediyorum ve Tarihe 4 Mart 2008 Degilde 5 Mart 2008 Diye Gecicek Diyorum :)
Ben Ne Centırmenlık Saglıcam Bole Insanlara Bız Lıverpoolu Yendıgımızde Aralarından Bırı Cıkıpta Hll Olsun Demedı Ama Ne Zaman Lıverpoola 8-0 Yenılınce Hepsının Cenesı Dustu..Yok Admlar GOtuyle Gol Attı Yok Adamlar Dalga Gectı Yok 8tas Yok Carsı Bızım Bestelerı Calar..55 Bın Tane Seyırcı Degıl 55 bIN Tne Cekırdekcı Bunlar...Ben Bole Insanları Ne Tbrık Edıcem..Bırak Ne Halı Varsa Gorsunler Hem Onlar Turk Takımı Yerıne Bıle KOymular Kendılerını Baksanıza FenerBahce DIye Cumhurıyet Kurmuslar..Ama Bı Galatasaray Olsaydı Fenerbahcenın Yerınde Emın Olunkı En Buyuk Duygularla Desteklerdım...Eger Galatasaray OlıUP Elenseydı Sınırden Delırıdım..Ama Aynı Seyler FenerBahce Icın Degıl Onlar Kendı Cumhurıyetınde Yasaınlar...Elın Gıdıp Brezılyanın Bayragını Asıyolar Oraya Bızım Bırtane Asılı Bayragımız Yok Orada..Ben Ne Desteklıcem Bole Takımı...Yazıklar Olsun Bıde Ataturkun Evlatları Olcanız....
@Ahmet Çakar

Hocam Alt Tanga
Üst Sadece Göğüs Uçlarını Kapatandan istiyoruz.. :firlama
(Bekliyoruz ÇAKAR sakın kıvırma.. Sözünü tut...!)
Silindi
Members
0
tedbunndy : Ben Ne Centırmenlık Saglıcam Bole Insanlara Bız Lıverpoolu Yendıgımızde Aralarından Bırı Cıkıpta Hll Olsun Demedı Ama Ne Zaman Lıverpoola 8-0 Yenılınce Hepsının Cenesı Dustu..Yok Admlar GOtuyle Gol Attı Yok Adamlar Dalga Gectı Yok 8tas Yok Carsı Bızım Bestelerı Calar..55 Bın Tane Seyırcı Degıl 55 bIN Tne Cekırdekcı Bunlar...Ben Bole Insanları Ne Tbrık Edıcem..Bırak Ne Halı Varsa Gorsunler Hem Onlar Turk Takımı Yerıne Bıle KOymular Kendılerını Baksanıza FenerBahce DIye Cumhurıyet Kurmuslar..Ama Bı Galatasaray Olsaydı Fenerbahcenın Yerınde Emın Olunkı En Buyuk Duygularla Desteklerdım...Eger Galatasaray OlıUP Elenseydı Sınırden Delırıdım..Ama Aynı Seyler FenerBahce Icın Degıl Onlar Kendı Cumhurıyetınde Yasaınlar...Elın Gıdıp Brezılyanın Bayragını Asıyolar Oraya Bızım Bırtane Asılı Bayragımız Yok Orada..Ben Ne Desteklıcem Bole Takımı...Yazıklar Olsun Bıde Ataturkun Evlatları Olcanız....
Aferim
Topiç'Te Artık Infernusu Göremiyom?..Herneyse Fenerbahcemi Gönülden Tebrikler..Yarı Finalde Bekliyoz Hata Final (:
Neyse Bu kadar sabit kafalı beyinlere yazıcağım tek kelime HAHAHA!

Hala republic of fenerbahçe yi savunanlar Aziz Yıldırımın maç sonu röportajını izlesin ondan sonra konuşsun aklımda kaldığı kadarını yazıyım

Fenerbahçe Türk Evladıdır.Diğer takımların çıktığı yere kadar destek verilmesi lazım Sonuçta Yabancı bir takımla Türk Takımı maç yapıyor nedir bu düşmanlık anlıyamıyorum başka takım çıksa biz Destek veririz.

Salladığım yerler olabilir tam hatırlamıyorum özür dilerim
//
kendine gel!

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-03-05 14:04, 16 yıl önce)
Ne diyelim helal olsun .. Gs'liyim ama olsun.. Ama onların gs uefa ve super kupayı aldığında gs'ye hakeret ve kufurlerini duyduk.. Neyse tartışma çıkmasın beyler cevab yazmıcam
Galatasaraya Küfür Ettmiyomki Adamlar Arnın Akıyla Almışlar...Ona Bişey Demiyom..
@Infernus
Gelirim Sorun Değil..Sen Şimdi Dalga Geçiyorsun Leverkusen'le Sevillanın Gücü Aynımı Peki Onu Hiç Düşündünmü? Adı Üstünde Şampiyonların Ligi..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.