Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

1-0 bitti :) Geçmiş olsun 6sarayli arkadaşlarimiza , her sene olan bır şey artık sevınme gereğı duymuyorum nedense 8)
ondada kasten yapılmıştır koca 3.5 metrelik şeyi görmüyorsa zaten o hakem koymaları hata yani anlata bildiğim biz bir anadolu takımı olarak bunlara alışmışsak artık, 3 büyük gibi takım hayli alışmıştır zaten merak etme, hepsi kasten yapıyor zaten aslında gs oynamıştım gönlüm ondan yanaydı iddiada ama gs bu futbolla giderse ne şampiyon olur ne 2 . ilk yarı izledim içerde sonra bıraktım kendini yere atan atana alışmışlar gs-ts maçındada aynısı oldu güzel bir derbi bekliyordum olmadı gs-ts maçı bile daha heycanlıydı , neyse fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. :)
cincona yine koyduk. terbiyeye devam ediyoruz. şampiyonluğu söke söke bu haysiyetsiz federasyon ve hakemlere rağmen alacağız.
ahahaha yazık lan cincona :D:D yenildi yine yazık yazık :D fotoğrafta güzelmiş hee :yes
Geçmiş olsunnnnnnn..........
Ezıklık psikolojisi oldu adamlarda , Fenerbahçe artık yenılsın nolur ya ...:utangac1
Selçuk ŞAHİN sağolsun :D:D adama yine ah dedirticek vah dedirticek dediler ama attı yine golü :D
oley fener yine kazandı :))
ahahaha güzelmiş nexima :yes
Infernus : Galatasaray'ımız farka koşacak.

Infernus'cum yine erken konuştun...

Son pozisyon penaltıydı kabul ediyorum ancak Guiza'nın attığı golde ofsayt gerekçesi ile verilmedi oysa ofsayt yoktu.
Ya ben penaltısını geçtim. Öyle saçma bir gol yiyorsan fb karşısında, kendi sahanda 90 dakika boyunca da gol bulamıyorsan o penaltıyı da kullanma zaten.
Ben golü anlamadım zaten bir süre ekrana mal mal baktım sonra futbolcular orta sahaya koşmaya başlayınca sevindim. Normalde güzel bir gol olsa avazım çıktığı kadar bağrır mahalleyi inletirdim.
Kızlık zarıda bozuldu ühühühü :kikirik

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.